KTM EXC 250 (2005)

Vlastník crasherx
Vloženo 17.6.2010
Aktualizováno 16.4.2022

prdel, prdel a sem tam předek O:-)

Vloženo: 06.04.2011, Uskutečněno: 06.04.2011, Zhlédnuto: 8x

Tož dneska sem byl jen tak trénovat jízdu po zadku a stavění na předek. Všechno už mám opravený a až na gufera ve 100% stavu, tak jsem mohl dát zrzce trošku pokouřit.
Na to zadní to celkem de, ale udržet se tam chvilku, to už je jiná. To chce prsotě správné grif a pořádné tréning Ale když se občas zadaří, tak je to super pocit ještě abych nezapoměl, tak to chce trénovat ruky. Na ty je to záhul jak čapa!
No a na to přední... z počátku mission impossible, ale pak člověk zkouší různý jídzní pozici a občas se to vydaří ...párkrát sem si dal málem pěkně na držku, ale za to můžou už ty skoro sliky, co tam mám obutý ještě že nový už čekaj v garáži

BAHNU ZDAR!

• Gaerne G-React ORANGE

Tak a je to tu! Konečně po měsích odříkání a šetření sem si je konečně mohl obědnat a až z daleké Itálie mě došly moje vysněný papučky na zrzečku: Gaerne G-React v oranžové verzi :-) Zatim sem se v nich prošel akorát pár

Typ: Koupě
    Uskutečněno: 01.04.2011
  • První brázda

Páč sem si po týdnu na horách cca 16.března pěkně dojebal kotník, tak sem byl aspoň na dva týdny mimo. To mě teda řekl doktor. Mě to samozřejmě nedalo a už po týdnu a půl, když nám tu tak krásně svítí sluníčko, sem musel

Uskutečněno: 30.03.2011
  • Zimní údržba

Od půlky ledna do půlky března sem si dal pauzu a řekl si, že udělám radost mojí Kačce a pořádně tu zrzku omladím! :-) Pěkně sem ju dovedl k známýmu do servisu a tam sme se do ní pustili. Mrkli sme na motor, vůle, karbe

Typ: Odborný servis
    Uskutečněno: 11.02.2011