Suzuki SV 650S (1999)

Vlastník Milunie
Vloženo 8.2.2009
Aktualizováno 5.10.2012

Velký den servisů a technických kontrol

Vloženo: 26.03.2011, Uskutečněno: 25.03.2011, Zhlédnuto: 3x

První letošní vyjížďka po silnicích, především za účelem získat na příští dva roky štempl technické kontroly (neuvěřitelně nudná záležitost, zevlovat před vraty STK a čekat, než si technik nejdřív dopije kafíčko, a pak tu svou půlhodinku před kamerou předstírá práci).
Nejdřív eSVucho (technická plus výměna oleje) a pak kolegové z garáže Jawa 350/360 a Cagiva Raptor 1000. Jelikož se cestou z STK v Jawičce rozsypala převodovka (jen doufám, že ne mojí vinnou), dostalo se mi toho potěšení osedlat Raptíka a trochu mu protáhnout laufy. I když to bylo jen asi 20 kilásků, Nečekaně jsem si to užila! Ani se mi pak nechtělo přesedat zpátky na SVucho (zde jsem si vzpomněla na slova jednoho milého človíčka, který eSVéčku říká "tahací kačenka" ). Jak je člověk spokojený s řízkem, dokud neochutná biftek... Nevědomost je sladká...

• Okruh Brno - 12.7.2012

Tak jsem si byla s eSVem zakroužit. Padáky jsem naštěstí nevyužila :-) Trať v Brně super, počasí cca 24°C, bez deště, takže ideální. Zážitek mi dost kalila jen brutálně přeplněná trať, kolem 70 motorek v jedné skupině j

Vloženo: 29.07.2012
    Uskutečněno: 12.07.2012
  • Neplánovaná montáž padáků

Na dnešní den jsem měla naplánovanou montáž padáků na Fárika, ale z důvodů popsaných v jeho deníku přišlo na řadu SVucho. Je fakt, že jsem ho poslední dva roky pěkně zanedbávala, takže neštěstí, co se přihodilo Fároškovi

Vloženo: 10.07.2012
    Uskutečněno: 10.07.2012
  • Velikonoční vyjížďka s Evčou a Márou

Velikonoční neděle a počasí, kterému by jeden těžko odolal. Po naleštění strojů a lehké údržbě jsme vyrazili směr Křivsoudov nabrat naše dvě kamarádky Hondice (Fireblade "in black" sedlán cat-nikitou a Fireblide "in whit

Vloženo: 25.04.2011
    Uskutečněno: 24.04.2011