Jawa 350/639 (1991)

Vlastník komikalois
Vloženo 12.1.2011
Aktualizováno 31.7.2018

Vloženo: 25.03.2011, Uskutečněno: 25.03.2011, Zhlédnuto: 2x

Vážení přátelé chtěl bych se s vámi podělit o nevšední zážitek.Vzhledem k úctě a obdivu k mé Jawičce jsem zakoupil 2 ks svíček NGK.Po ujetí doslova pár kilometrů mi začal vynechávat pravý válec až nakonec přestal jít úplně.Poté jsem asi 1000 x šteloval předstih,měnil káblíky,fajfky a málem i cívku.Ani ve snu by mě nenapadlo že zkolabuje nová svíčka NGK !!! Po prohlídce obou svíček jsem zjistil že jedna svíčka je MADE IN JAPAN(šlape jako víno) a ta druhá špatná je MADE IN FRANCE!!! Nechci tu tvrdit že nemůže být chyba někde jinde třeba v elektroinstalaci atd atd ale zdá se mi že svíčka MADE IN FRANCE je prostě kšunt.Proto pozor při koupi!
Je krásně tak přestaňte číst tento článek a mazejte ven na motorky... zdar

• Nehoda

(n) Tak si jedu takhle jednou odpoledne v asi 35 stupňovým vedru z práce vysmátej jak lečo a najednou ležím na chodníku vedle své Jawy a čuchám vůni benzínu vytékajícího z prasklého švu nádrže.Říkám si jaký to pěkný sen

Typ: Havárie
    Vloženo: 11.12.2015
    Uskutečněno: 03.07.2015
  • Zimní spánek

Tak jsem Jawku dotankoval a prozatím uložil v garáži k zimnímu spánku.V lednu je naplánována kompletní generálka a čištění všeho po super sezoně 2014.

Typ: Údržba
    Vloženo: 30.12.2014
    Uskutečněno: 30.11.2014
  • nebezpečný úsek Jihlava Kostelec

Vážení páni silničáři Chtěl bych apelovat na váš zdravý rozum.Nedávno jsem jel na motocyklu JAWA 350 na trase Jihlava – Kostelec - Třešť . Ve zmíněném směru před Kostelcem až do Salavic mě čekalo nemilé překvapení v po

Vloženo: 20.06.2012
    Uskutečněno: 17.06.2012