BMW K 1100 LT (1999)

Vlastník jawadřevák
Vloženo 24.8.2010
Aktualizováno 27.4.2012

zimní servis

Vloženo: 28.02.2011, Uskutečněno: 28.02.2011, Stav tachometru: 100700 km, Zhlédnuto: 13x

V zimním období došlo na nějakou tu údržbu. Především jsem měnil ložiska v alternátoru. Znamenalo to, vykuchat všechno pod sedlem abych ten krám vyndal. Pochopitelně, na policejní altík origo součástky nejsou. Jen celej za 70 000 peněz. No nekupte to, já to nekoupil. Když jsem kupoval ložiska v ložiskový prodejně, nevěřili mi, že to je altík z motorky. Dále jsem měnil hadici k chladiči, origo za 250 peněz. No a když to už bylo odstrojený, vykuchal jsem desítky metrů přebytečných drátů po policejních krámech. A pak to přestalo troubit a měl jsem pár bezesných nocí, než jsem našel správný drátek. Celkově mě ta elektřina udivuje, jsou tam natahaný tenoučký drátky jako ke zvonku. I k halogenové žárovce. Jawa má proti tomu lana. Asi to tak má být. Je pravda, že s jawáckým drátem by se to tam nemohlo vejít. Dále došlo k výměně brzdovky, když už jsem měl vymontovanou řídící jednotku ABS. Bohužel, ten cvakající tlakový regulátor paliva dál cvaká. Jsem zvědavý kdy mě nechá stát na cestě. Zatím vše funguje. Jen praská potah sedla, 100 tkm je znát.

• tak jezdím

máme třetího července a já konečně letos vyjel. Konstelace není dobrá, ze zadní gumy koukaj provázky, ale nevadí, že prý z jara přezuju. V marném očekávání jara jsem vyměnil olej a pak umřelo startovací relé. Než abych d

Vloženo: 04.07.2013
    Uskutečněno: 04.07.2013
  • STK

tak to mám za sebou, počet závad 0

Typ: Oprava
    Vloženo: 25.05.2012
    Uskutečněno: 25.05.2012
  • Přestavba na tandem

Došlo k přestavbě na tandem. Dlouho jsem sháněl sedlo a zadní prdelku. Neúspěšně, no ne, že by na e-bay nebyli, ale 100-150 euro + pošta za jeden díl, to sem fakt si lakomej. Takže došlo na můj "oblíbený" laminát. No poc

Typ: Oprava
    Vloženo: 25.03.2012