Hartford VR 125 (2005)

Vlastník Dědek.
Vloženo 11.2.2008
Aktualizováno 4.4.2011

Vloženo: 15.02.2008, Uskutečněno: 15.02.2008, Zhlédnuto: 20x

Jako doplněk k motorce jsem zvolil laděný výfuk Indy (Mj moto Velké Meziříčí,za 3200kč,- ), motorka jde teď líp vytáčet a má neuvěřitelný zvuk, podobající se většímu objemu. Večer je efektní,když si střelí a vylítne z něj plamen.
Dále Blástry a sm blatník acerbis. Blástry,aby byly chráněny páčky,ruce při pádech,či prodírání se křovím,větvema. Už ani moc netáhne na ruce. SM blatník jen kvůli tomu,že origo mě zničil pes,kterého jsem v cca 60km/h rychlosti trefil.
Přídavná světla 2x 55W H3,kvůli přední bludičce, která ač svítí krásně do stran,tak kupředu vůbec. Halogeny vše vyřešily a nyní jsou odmontovány a budou se dávat na BMW.

• Dovolená? Nebyla žádná. Ale chtěl bych se kouknout s motorkou,stanem a kamarádama, třeba na Ukrajinu,Zakarpatí,nebo třeba i k moři někam do Chorvat. Ale je brzo něco plánovat, to ukáže až čas... zatím vejletování jen po

Typ: Dovolená
    Vloženo: 16.02.2008
    Uskutečněno: 16.02.2008
  • Srazovou sezónu jsem počal 25.8. 2005 v Tišnově na sraze veteránu,kde jsem byl s kámošem Jendou a jeho Jáwkou 592. Poté jsem se setkal s klukama z okolí,kteří mě doporučili Hartforda, proběhlo pár vyjížděk, například na

Typ: Sraz
    Vloženo: 15.02.2008
    Uskutečněno: 15.02.2008
  • Jediné co jsem řešil bylo,že mě ale 2x praskla přední žárovka. Tak jsem jí byl nucen měnit. Příčinou byla objímka,ale důkladném vyčištění a narovnání kontaktů, je už vše vpohodě. Do zadního světla jsem dal diodovou žárov

Typ: Oprava
    Vloženo: 15.02.2008