Suzuki SV 650S (2002)

Vlastník Cannichon
Vloženo 9.9.2009
Aktualizováno 1.5.2013

Vloženo: 12.09.2010, Uskutečněno: 12.09.2010, Zhlédnuto: 3x

V pátek o třetí odpoledne jsem vyrazila s Kačerem a bandou dalších cca 14 motorek z Kostelce u Křížků směr Špindlerův Mlýn. Počasí bylo objednané, takže se jelo fajnově.
Po páté jsme dorazi na místo, kde jsem na uvítanou zvládla velku Plzeň. A během večera dalších 10 malých... A panáka slivovice.. A ještě jednoho Havany... :c) Poslední si pamatuju tanec ve stylu disko trisko a pak už mi jen někdo ukradl zbytek noci... Ráno bylo kupodivu bez bolehlavu, ale hladinka mi vydržela až do samého odpoledne, takže místo plánované projížďky zbyla jen neplánovaná procházka... Sobota se nesla ve střídmějším duchu, všichni jsme hold věděli, že v neděli nás čeká cesta zpět.
V neděli na jedenáctou bylo sbaleno. Sluníčko zas svítilo o stošest, byla radost se vydat na cestu. Zpáteční cestu jsme jeli už jen ve dvou SV. Trasa byla ze Špindlu do Harrachova, přes Železný Brod a rovnou do Prahy.
Musím říct, že po nehodě mám ještě pořád blok řídit, takže jsem si nádhernou cestu z hor po upravené silnici neužila uplně podle svých představ.
Ale i tak můžu prodloužený víkend hodnotit jako velmi zadařený :c)

• Rozhodnutí

Přestalo mě řízení těšit a po loňských nehodách jsem se bloku nezbavila. Každé usednutí za řídítka pro mě znamenalo boj se sebou samotnou a s neskutečnou hrůzou, zda vůbec dojedu do cíle. Tak neskutečný nově silný pud se

Vloženo: 05.10.2011
    Uskutečněno: 05.10.2011
  • Sobotní vyjížďka

Jedno pěkné, letní, víkendové dopoledne... - 202 km - spotřeba 6 l ...vyloženě lákalo k tomu nasednout a odjet. Směr Buchláky. Po cestě jsme dvakrát chytli déšť, dokonce i kroupy. Naštěstí jak rychle to přišlo,

Vloženo: 27.06.2011
    Uskutečněno: 25.06.2011
  • Most - Dvouvál den

První letošní okruhové ježdění A tak jsme se byli s Kačerem vyjezdit blok po loňských nezdarech do Mostu. Pondělí bylo utrpení - nevěřila jsem instruktorům, sobě, ba ani Kačerovi. V úterý jsem se ale konečně zbav

Vloženo: 27.06.2011
    Uskutečněno: 06.06.2011