Suzuki SV 650S (2002)

Vlastník Cannichon
Vloženo 9.9.2009
Aktualizováno 1.5.2013

Vloženo: 05.10.2011, Uskutečněno: 05.10.2011, Stav tachometru: 22200 km, Zhlédnuto: 4x

Přestalo mě řízení těšit a po loňských nehodách jsem se bloku nezbavila. Každé usednutí za řídítka pro mě znamenalo boj se sebou samotnou a s neskutečnou hrůzou, zda vůbec dojedu do cíle. Tak neskutečný nově silný pud sebezáchovy ve mně vyvolával strach, který za řídítka nepatří. A ač je Kačer motorka, za kterou dám ruku do ohně, rozhodla jsem se ji prodat. Je škoda, aby stála zbůhdarma v garáži, když bude moci udělat někomu dalšímu radost. Jen v hloubi duši doufám, že se dostane do rukou někomu, kdo si ji bude vážit.

Motorku jsem si pořizovala po velké životní změně. Přinesla mi spoustu zážitků a rozšířil okruh známých, ba dokonce nové přátelství. Ale přišel další životní zlom a kruh se mi uzavírá. Je potřeba začít znovu a tahle změna mi z toho prostě citově vyplynula.

Bude mi smutno... Ale to už tak k některým životním změnám patří.

_BoB_ (29) napsal 11.08.2014 v 08:04

Strach není správnej kamarád s kterým lézt za řidítka - je je fakt :( škoda ...

davidj (29) napsal 06.02.2012 v 21:11

škoda, ale rozumím...někdy se to tak semele
Přeji hodně štěstí a zdraví ...měj se

SVSkritek (0) napsal 06.02.2012 v 11:39

Skoda, no. Moc holek co umej trochu jezdit a jeste jim to slusi neni

Ja zadny blok po nehode nemam. Jen mi doslo, ze si musim davat vetsi pozor. A radsi si nechavam vetsi rezervu.

No tak at se dari i bez motorky

Cannichon (0) napsal 05.10.2011 v 20:25

neutáhnu to finančně

burak (11) napsal 05.10.2011 v 15:22

A co zkusit okruh? Pár mých kamarádů se letos ošklivě vybouralo a jeden na to doplatil (RIP). Sám jsem se taky vyboural sice lehce, ale taky mam z toho blok. V provozu se necítim tak jistý jako dřív a proto jdu na okruh.

• Sobotní vyjížďka

Jedno pěkné, letní, víkendové dopoledne... - 202 km - spotřeba 6 l ...vyloženě lákalo k tomu nasednout a odjet. Směr Buchláky. Po cestě jsme dvakrát chytli déšť, dokonce i kroupy. Naštěstí jak rychle to přišlo,

Vloženo: 27.06.2011
    Uskutečněno: 25.06.2011
  • Most - Dvouvál den

První letošní okruhové ježdění A tak jsme se byli s Kačerem vyjezdit blok po loňských nezdarech do Mostu. Pondělí bylo utrpení - nevěřila jsem instruktorům, sobě, ba ani Kačerovi. V úterý jsem se ale konečně zbav

Vloženo: 27.06.2011
    Uskutečněno: 06.06.2011
    Tachometr: 21908km
  • SV sraz

30.4.2011 se v Humpolci konal 5. ročník SV srazu (v Humpolci již podeváté). - 270 km - spotřeba 6l Vyráželi jsme z Blanska o půl deváté. Cestou jsme nabírali skupinky dalších SVčkářů. Cesta tam byla v pohodě. Su

Vloženo: 02.05.2011
    Uskutečněno: 30.04.2011