Honda CB 600S Hornet (2002)

Vlastník LukynF.
Vloženo 1.7.2010
Aktualizováno 28.5.2012

Vloženo: 02.08.2010, Uskutečněno: 31.07.2010, Stav tachometru: 30860 km, Zhlédnuto: 4x

O poslední víkendu sem si užil svůj první moto sraz
Vše je holt jednou (jen jednou) poprvé, já však tradičně nestíhal na druhou dorazit na odjezd na vyjížďku.

Nakonec se mi podařilo přijet pár minut před odjezdem, kdy už ostatní vyjížděli z prostoru strojům vyhraženého u hasičárny v Dolní Radechové.

Vyjížďka byla super, kdy sme přes Horní Radechovou, Červený Kostelec, Rtyni, Úpici, Trutnov a Radvanice dorazili 50°33'39.72"N, 16°2'37.264"E na parkoviště pod místem, kde byla přestávka vyjížďky a odčerstvení. To vše na osadě Paseka nad Radvanicemi, kdy terén následující z parkoviště řadu jedinců inspiroval nechat stroje dole a jít po svých. Počasí nám přálo, lehce pod mrakem, ani zima, ani vedro, tak proč ne.

Nahoře na nás čekal fajn Birell a další možnosti se občerstvit a hlavně pokec, plus pokoukání na pěkné stroje (a třebas i motorkářky ).

Následně jsme přes Vápenku, Stárkov, Horní Kostelec dorazili zpět do Radechový. Nad Kostelecem na Krkavčině sem natočil telefonem i krátké video (v rukavicích se to "skvělě" ovladá), které sem snad časem přidám.

Ještě přidám jednu svoji epizodu: jak sem nestíhal, nebral sem benzín s tím, že to stačí. Nestačilo. Tak osm kiláků chybělo k Shellce. Benzín mi došel přesně pod kopcem, pod Končinami 50°28'10.651"N, 16°7'21.686"E, kde je naštěstí nahoře benzinka s rozumnou otevírací dobou a fajn obsluhou. Prostě nestačilo ...
Ale nejlepší byl cyklista co jel kolem a prej "copák, došel benzín?" a já na to "no jo, stane se.", následně mě odrovnal, kdy si já, tlačíc Sršně do kopce s (v tu chvilku) protivným sluníčkem, sem si vyslechl "kup si kolo )" ... Fajne

Celkově akce vydařená, vše co sem od toho čekal, super

• Zbytek roku 2011 a první otáčky 2012

Zdravím opět po čase všechny přítomné, rád bych tu shrnul zbytek roku 2011, od svého posledního příspěvku do aktuálního času, tedy před začátkem sezóny 2012. Bohužel sem minulý rok měl v druhé jeho půlce tak nabite

Typ: Odborný servis
    Vloženo: 05.03.2012
    Uskutečněno: 26.02.2012
  • Srní - 11. - 13.05.2011

Minulý týden mělo naše oddělení v práci výjezdní zasedání v ráji Šumavském. Chopil sem se tedy možnosti a předpovědi od yr.no a určil si, že pojědu na moto a hlavně, že to bude paráda, neboť počasí přálo. V úterý več

Vloženo: 19.05.2011
    Uskutečněno: 11.05.2011
  • Výměna vzduchového filtru

Když sem asi před mesícem řešil výměnu oleje a při té přiležitosti zjistil, že by výměna vzduchové filtru nebyla na škodu, rozhodl sem se, že je to třeba už opravdu provést. Prolezl sem několik obchodů, jak fyzicky, t

Typ: Odborný servis
    Vloženo: 19.05.2011