Moto Guzzi Griso 1200 8V (2009)

Vlastník mattua
Vloženo 29.11.2009
Aktualizováno 6.6.2011

Vloženo: 29.06.2010, Uskutečněno: 29.06.2010, Stav tachometru: 9700 km, Zhlédnuto: 3x

Ani jsem se nenadál a 10 tis je nakroucených.
Až na jednu drobnost, kterou budu na servisce řešit vše šlape jak má.
Těsně před dovčou mi odešlo čidlo rychlosti, které mi Jiřík Riantů vyměnil během 20 minut (tímto mu ještě jednou mooooooooc děkuju), ale jinak nebyl problém. Dovolenou mne Griso provezlo naprosto skvěle a to jak po jízdní stránce, tak i po stránce spotřeby. Francii jsem objel s průměrnou spotřebou 6,5 l, což i mě dost překvapilo. Nicméně ve čtvrtek valím do Radotína kromě toho, že potřebuji seřídit světlo a narovnat páčku zadní brzdy budu řešit pouze jedinou dosavadní závadu a sice to, že se mi za jízdy krasavec občas chcípne. Je to jednou za čas a naprosto neočekávaně bez nějakého kuckání. Navíc elektronika nic nehlásí, takže uvidíme. Každopádně až na tuto drobnost jsem stále víc a víc nadšen. Myslím, že už se začínáme celkem poznávat a začíná to být celkem velká zábava:)

• Servis na 20 000 km

Tentokrát jsem vyrazil na servis kousek za Olomooc za Standou Krátkým a byla to dobrá volba. Krom toho, že jsem se fajn projel a super zmoknul, tak to bylo fakt milé zase vidět někoho, kdo ke Guzzi přistupuje jako ke kus

Typ: Odborný servis
    Vloženo: 06.06.2011
    Uskutečněno: 04.06.2011
    Tachometr: 20350km
  • Blinkry do matu a logo

redesign blinkrů ze stříbra na matnou černou + změna loga na nádrži z originál červené na černo-stříbrnou. Je to teď víc decent:-)

Vloženo: 28.04.2011
    Uskutečněno: 28.04.2011
  • Koncovka výfuku - jiskření

Se začátkem sezóny jsem nechal konečně vyjiskřit co jsem původně chtěl již při výrobě koncovky, leč se nezdařilo. Takže díky chlapcům v Jablonci už je koncovka komplet!

Vloženo: 28.04.2011
    Uskutečněno: 28.04.2011