Husqvarna SMR 610S/TE 610E (2000)

Vlastník lubom65
Vloženo 11.3.2010
Aktualizováno 4.1.2018

"Exkurze" - Stavba již. obchvatu Prahy

Vloženo: 15.06.2010, Uskutečněno: 26.09.2009, Zhlédnuto: 21x

Ať jedu kudy chci, neustále při cestách autem na domek v Jílovém narážím na staveniště obchvatu Prahy. Je to veselá záležitost, silnice tu každou chvíli vede jinudy . Postaví novou objížďku a starou vybagrují. Nejvíc mě ale lákaly protihlukové valy monumentální výšky táhnoucí se do nedohledna. Pořád jsem si říkal že se po nich musím projet dokud mají krásné nájezdy, než je dokončí a budou pak nepřístupné jako na straně Cholupic. Dnes jsem na to konečně našel čas a projel si úsek od Jesenice až k Modleticím. Nejvíc jsem si zařádil na "obloučku" budoucího nájezdu u Jesenice(uprostřed). Rajtoval jsem po něm přes hodinu, moc hezká stěna

• Autodrom Sosnová - Učme se přežít

Dlouho plánovaná akce s celou partou se vydařila na 120% :-DD . Zaplnili jsme skoro půlku kurzu. Něco jsme se přiučili, něco osvěžili a hlavně jsme pak mohli řádit až do večera při volných jízdách. Vyjet si tam tentokrát

Vloženo: 19.12.2011
    Uskutečněno: 17.08.2011
  • Posázaví + pahorek Zlatníky "za sucha" pokořen

Turistická vyjížďka "kolem komína" posázavím >>> celé video zde <<< a ten "drn" u Zlatník tentokráte myslím netřeba komentovat ... :-DD http://www.youtube.com/watch?v=7n_IOY6Uib0

Vloženo: 28.06.2011
    Uskutečněno: 27.06.2011
  • Příprava na sezónu 2011

Letos čeká Husičku po najetých 30 000 km, nejvíce operací +o( . Od přezutí pneumatik, výměnu oleje a filtru, chladicí kapaliny, vyčištění vzduchového molitanu, až po seřízení ventilů. Dostane nové spojkové lanko, staré s

Typ: Odborný servis
    Vloženo: 14.02.2011