Ducati 848 (2008)

Vlastník Mr.Ducin848
Vloženo 9.5.2008
Aktualizováno 23.3.2013

Vloženo: 15.07.2008, Uskutečněno: 15.07.2008, Zhlédnuto: 21x

29.7. Vyjížďka Kořenov. Už zse ten Kořenov. Domluva byl s SSC sraz na první benzínce za Prahou. Cesta tam byla bez problémů a tak jsem se těšil, jak me SSCečko povodí, realita byla jiná, Sraz s dalším Petrem Suzuky GSX, byl v Desný. A pak hned nahoru, první jízda poznávačka a druhá už byla paráda, při třetí se tam štelovali policajti, tak jsme to zapíchli no oběd původně do naší oblíbený hospůdky, ale po konfliktu, kdy nás hosti častovali, že motorky smrdí a že jsme hovada a pracháči, jsme přejeli na hlavní parking k druhé tam jsme se nadlábi a jelikož tam stále stáli, jeli jsme domů. Nakonec jsme najeli 370km, tak snad příště bude více času

• Příprava na pády

Po loňské zkušenosti, jsem laboroval a scháněl pomoc, kterou jsem nakonec našl v podání pomocné ruky Douchy, aby mi při případném pádu zhasnul motor. Jelikož Ducati snad jako jendiná pádové čidlo nemá. V mostě mi Douchi

Vloženo: 07.04.2011
    Uskutečněno: 07.04.2011
    Tachometr: 11931km
  • První ježděni Pirelli Day Most - IV Racing

Tak konečně přišel po 8 měsících den, kdy se zase chystám na okruh. Už jsem se nemohl dočkat a díky školení na licenci vyrážím do Mostu v sobotu po třetí hodině. Na okruh dorážím kolem pátý hodiny, a jelikož nevím, kde z

Vloženo: 07.04.2011
    Uskutečněno: 07.04.2011
    Tachometr: 11930km
  • Kompletace v MOTOROBERT Brandýsek

Byl nejvyšší čas na to zkompletovat zase mého miláčka. Po domluvě s Robertem, to padlo na tento víkend. Dovezl jsem do dílny zbytek dílů, kde již čekal připravený motor. Při pohedu na tři místa, kde byl rám, pak krabice

Typ: Odborný servis
    Vloženo: 24.01.2011