Suzuki B-King (2008)

Vlastník Bóďa.
Vloženo 9.4.2010
Aktualizováno 18.1.2019

Motosraz - veteranklub Benátky n/Jiz.

Vloženo: 18.04.2010, Uskutečněno: 17.04.2010, Stav tachometru: 1600 km, Zhlédnuto: 2x

Tak jsme s B-králem a manželkou vyrazili na první srázek na novym stroji. Jelo se v 11h z Benátek n/Jiz. přez Katusice do Zámostí. Jelo se opravdu pomalu a v klídečku, bo se přidali i kucí na pinckách. Vedlejší cesty na Boleslavsku jsou teda dost rozbité, až mě to občas tahalo za srdce. Jinak ve 13h bylo hotovo, tak sme se rozloučili a jeli si s mamkou po svém. Obídek jsme spáchali v Jestřebí před Č.Lípou v http://www.hostinecnarychte.cz/ Což můžem vřele doporučit. Sice dražší papáníčka, ale móc luxusní. Dále jsme pak pokračovali přez Hamr na jezeře,Kryštofovo Údolí,Frýdlant,a zpět přez liberec domu. Dost mě překvapila manželka, že se vůbec nebála a konstatovala že se na B-Kingu cítí jistěji než na Banditovi,i přez to, že jsme si střihli trošku svižnější koncovku kde se naše rychlost rovnala např.přistávací rychlosti Airbusu či Boeingu 10s před dotekem podvozku s přistávací drahou Jinak můžu říct že si s Kingem nasebe zvykáme čím dál víc,...ta mašina mi jde prostě do ruky nemužu si pomoct. Do zatáček to padá samo a ve dvou mi to vůbec nepřipadne že jsme na mašině dva. Taky mě hodně překvapila spotřeba, která mi vyšla 6,8L/100Km. Prostě super

• Grossglockner

Tak jsme konečně vyrazili s pašákem kousek za kopec. No wejlet na Grossglockner můžu každýmu kdo tam eště nebyl jen vřele doporučit. Odjezd byl v 11h ze Strakonický od Cukráku, kde se nás sešlo plánovaně 5 bajků. Dali js

Vloženo: 01.09.2010
    Uskutečněno: 20.08.2010
  • Konečně hezky

Tak se konečně umoudřilo počásko a užil jsem si to od rána do večera. Vejlet na vysočinu, Mohelno u Dukovan, domluvit se s týpkem na pošití sedla, se zastávkou u kámoše ve Velkém Meziříčí. Tam jsem se svezl po šoustkách

Vloženo: 29.05.2010
    Uskutečněno: 29.05.2010