Yamaha DT 80 (1986)

Vloženo 19.11.2009
Aktualizováno 16.12.2010

První letošní závada ...

Vloženo: 02.04.2010, Uskutečněno: 02.04.2010, Zhlédnuto: 9x

Včera při "skákání" takové menší meze jsem si všiml že mi ňák hází kolo, ale nevěnoval jsem tomu pozornost, až když mi spadl řetěz tak jsem zjistil že mi prasklo oko, kde drží kyvka viz. foto. Ale myslim, že to nebude žádnej problém spravit . Oko se nějak pěkně nově vyvaří a bude pokoj, při tý příležitosti se opraví a promaže komplet celý přepákování

• Shrnutí

Sakra dlouho jsem nic nepsal, tak to teď tak nějak shrnu :-) Už mám snad hotový všechno co jsem chtěl a potřeboval.. -Motor v pořádku, -Nalakovaný zadní boční plasty a výfuk, -Přední tlumiče po GO a taky nový lak,

Vloženo: 16.12.2010
    Uskutečněno: 16.12.2010
  • Duše + Halter + "Nové" okování -

Tak jsem opět utrhl ventílek a doma jsem měl od kamaráda použitý drapák, tak když už jsem to zas sundaval tak jsem díky skoro místnímu pneuservisu koupil haltr a duši Continental 3mm silnou aby to s tím drapákem vydrželo

Vloženo: 11.07.2010
    Uskutečněno: 11.07.2010
  • Lízátko + přerušovač -

Tak jsem konečně sehnal za symbolickej peníz sice starší, ale určitě lepší lízátko na řetěz. S tím starým se mi řetěz šoupal o Kyvku :-)... Taky jsem kupoval jinej přerušovač blinkrů, starý mi odešel. A při sundavání ko

Vloženo: 15.06.2010
    Uskutečněno: 15.06.2010