Ducati 848 (2009)

Vlastník ReznikCZ
Vloženo 20.9.2009
Aktualizováno 22.3.2014

Tak jsem se vrátil s Jerez de la Frontera (Spain)

Vloženo: 14.03.2010, Uskutečněno: 03.01.2010, Stav tachometru: 3000 km, Zhlédnuto: 1x

tak 3.1.2010 jsem se vrátil s Jerezu, kde jsem byl na okruhu s Prospeedem. První dojmy po skoro třech tisících kilometrů Fiatem Ducato (OMG!) byly zpočátku rozpačité a pokládal jsem si otázku na kterou jsem si zároveň i odpovídal "Bude to stát za to? MUSÍ jinak sem už nikdy nepojedu teda aspoň ne Ducatem". První den byl jak namalovaný a víc než očekávaný po zimě v Česku a dlouhé cestě. Slunce, nebe bez mraku a 16 stupňů v chládku podle Fiatu. Byl jsem přesvědčenej že to bude stát za to a ani jsem nezapochyboval že si to užiju po poznání tratě líp. Jenže byl tu další den. Ráno jsem brzo vstal z postele a běžel roztáhnout závěsy, jenže co jsem neviděl?! Ano slunce a nebe bez mráčku vystřídal déšť(nebudu užívat vulgární slova, která by mojí reakci mnohem lépe popsala). Mrknu na počasí na přéští dny a i když nevím co tam ta malá paní povídá s obrázků jsem usoudil že bych si měl začít trhat vlasy!. Dorazil jsem na okruh že jen omrknu program a pojedu další den "možná". Po hledání vhodných restaurací, kde bychom se mohli konečně normálně najíst jsme došli k závěru že nejmenší zlo bude jít do Burger Kinga(, který jsme nakonec pravidelně volili za naší restauraci). Okoukli jsme široké okolí a vrátili do hotelu. Další den zase pecka! Ovšem s malou změnou bylo mokro ale jen lehce a stopa byla "suchá". Přezul jsem ze slicků na normální Dunlopky co užívám na silnici a vyrazil. Po návratu do boxu jsem si řekl že aspoń takhle a začal jsem si zvykat. Po dohromady 3dnech ježděníy kdy zbytek jsem vinechal díky počasí(děkuji ti bože ), jsem usoudil že je to opravdu supr trať, jen mi přijde pocitově krátká. Výborný bylo že se pěkně střídali zatáčky rychlé a pomalé což nebylo od věci . . .Mrzí mě že na čas jsem bojovat takřka nemohl jelikož jsem bojoval s počasím nebo jsem se první den seznamoval s tratí. Můj závěr je takový že počasí zničilo všechno kvůli čemu jsem tam jel a jestli pojedu podruhé?! Cože to myslíte vážně? Ta cesta, čas, poplatky ve Francii a neskutečně hnusný jídlo? . .Možná v létě pro mandarinky pašovat je domů, ty mám rád ale dát do toho znovu tu námahu, čas a peníze za to skutečně nestojí . .Teď musím vydělávat a škrtit kde se dá abych se takzvaně nadechnul!

• Kapotáž

Nová kapotář v barvách Ducati Corse edition . .Vypadá myslím parádně jsou ale ovšem znát závodní "nekvalitní" kapotáž ale dohání to kvalitní lakýrnická práce no posuďte sami . .Foto zatím jen jedno

Vloženo: 15.07.2010
    Uskutečněno: 15.07.2010
  • nechal jsem si namontovat prepacko a karbon kryty

Prepacko od KPS rozhodne bomba oproti standartu. Dale karbonove kryty zavodni na spojku a kivku, padaky, ktere nejsou videt, olej (zavodni Motul), k&n filtr, probike tankpad. . A to zatim vse ;)

Vloženo: 01.05.2010
    Uskutečněno: 30.04.2010
  • Carbon blatník

Tak konečně dorazil. Až bude místo v garáži, namontuji Ducati performance přední platník (v balení je i návod :-) ). Ten stávající (plastovej) je ohavnej a trošku poškrábanej. Fotky dodám až bude na motce. ------------

Vloženo: 07.11.2009
    Uskutečněno: 07.11.2009