Yamaha XVS 650 DragStar (1999)

Vlastník Spigr
Vloženo 2.8.2009
Aktualizováno 9.4.2010

Poslední vyjížďka

Vloženo: 28.02.2010, Uskutečněno: 27.09.2009, Zhlédnuto: 4x

Na konci září 2009 jsme vyrazily na naší poslední projížďku v tom roce , po malém zdržení kolegy s dotažením řetězu jsme se zastavily v Hřensku na malý obídek v Restauraci pod Kostelem a nakonec vyrazily na další zajmavé místo v našich končinách - Pekelné Doly nedaleko České Lípy , kde bylo ten den opravdu narváno , nechyběli ani kolegové motorkáři ze sousedního Německa .
Myslím , že se nám tato poslední vyjíždka opravdu vydařila a do dalšího roku si můžeme pouze přát , aby byl ten následující rok alespoň stejně báječný a úspěšný...

• Kateřina

Koncem srpna jsem vyrazil odpočinutý a opálený z Lipenské přehrady na druhou stranu naší krásné vlasti - do Chotěvic , na jeden z našich největších motosrazů Kateřina , cesta nestála za nic , skoro 300km v dešti mě ale n

Typ: Sraz
    Uskutečněno: 22.08.2009
  • Lipenská přehrada

V půlce srpna jsme s kamarádem vyrazily na čtyřdení odpočinek na Lipenskou přehradu do kempu v Horní Plané , zhruba 360 km báječné projíždky , kterou jsme si opravdu užily , ubytování v chatkách , motorky uzamčeny v gará

Typ: Dovolená
    Uskutečněno: 19.08.2009
  • Bukovany-nultej ročník

Bukovany u Nového Boru , nultej ročník prima srázku u hřbitova , super lidi , zábava a občerstvení , letos se prý to prasátko na ohni povede , nikomu to ale nevadilo , počasí na jedničku , lidičky taky a co víc si může č

Typ: Sraz
    Uskutečněno: 01.08.2009