Yamaha XV 535 Virago (1995)

Vlastník ZLOBR.
Vloženo 29.12.2008
Aktualizováno 20.11.2010

Vloženo: 19.11.2009, Uskutečněno: 19.11.2009, Zhlédnuto: 1x

Chopper sraz 8 s Daronkou a Hadem

Tento sraz by byl ničím, kdyby nebylo tohoto bikera (DOKTORA TROJDY).
Je to fajn chlapik ktery na nas pockal aby nes dovedl na misto urceni,sice jsme se trosku mihly ale pak nam zavolal kdyz jsme byli nekde mezi polma,ochotne nam popsal cestu a byli jsme od sebe jen kilometr,tak jsme se vratily na benzinku smer praha po hradecke dalnici.Konecne jsme se sesly a za rachotu jeho vyfuku jsme se vydali k Rohatemu kolu kde bylo misto setkani.U Rohateho kola cekalo par jedincu a spolecne jsme cekaly na zbytek vypravy a organizatora Hada s Daronkou.Seslo se nas bezmala 20 nalestenych stroju.Vsichni mely i za pochroumaneho pocasi vybornou naladu a usmevem ve tvari jsme vyrazily vstric slunicku,desti,vetru.Had s Daronkou nas vyvezli na 110ti kilometrovou projizdku po Pardubickem kraji.K Rohatemu kolu jsme se vsichni v poradku,dobre nalade a spinavymi stroji vratily kolem 15 hodiny kde se vyjizdka ukoncila slavnostnim pripitkem vsech zucastnenych.Dekuji vsem zucastnenym za prijemne straveny svatecni den.S radosti ocekavam dalsi sraz v poradi 9.

• chopper start 15 s HADem a Daronkou

Poslední výlet na našem malém zlobřidlu (VIRAGO), které nám dalo hodně krásných zážitků a spoustu nových přátel. Doufám že na NEZVANÉM HOSTU budem všude vítáni.

Vloženo: 15.11.2010
    Uskutečněno: 15.11.2010
  • choppers start 14 s HADem a Daronkou

Další krásný den s motobandou.

Vloženo: 26.09.2010
    Uskutečněno: 26.09.2010