Yamaha DT 80 (1986)

Vlastník martys
Vloženo 19.11.2009
Aktualizováno 16.12.2010

Částečná GO převodovky

Vloženo: 19.11.2009, Uskutečněno: 19.11.2009, Stav tachometru: 20391 km, Zhlédnuto: 6x

19.11.2009/
Kvůli nedostatku peněz to dělam tak ňák postupně, takže teďko sem se zaměřil na převodovku a celkové přetěsnění. Tzn. ložisko na hřídeli spojky / pravé ložisko na sekundární hřídeli / všechna gufera, na klice dvoubřité (YZ) / Zapalovací svíčka NGK BR8ES
10.1.2010/
Takže ..momentálně už je motor v rámu, všechno zatim vypadá funkčně, ale potřebuji ještě pár dílů na spojku, tak už to asi týden čekám. Takže dodělat spojku, potom dobíjení a zbytek elektriky a bude to zatim komplet.
16.1.2010/
Ták ...motor jsem neska dal komplet dohromady a po chvíli usilovného blbnutí při prvním startu motor zavrčel ..má takovej krásnej zdravej zvuk ..takže doufám že vše bude sloužit, ale jediný problém, který se zatím vyskytl je ten, že mi nevypíná spojka, což znamená zase shodit dekl spojky a podívat se na to, potom už jenom nasadit nádrž a ostatní ocasovinky a ještě musím trochu doizolovat a přichytit elektroinstalaci a bude
30.1.2010/
Spojka funguje, motor vrčí ...takže to nejhorší mam snad zasebou

• Shrnutí

Sakra dlouho jsem nic nepsal, tak to teď tak nějak shrnu :-) Už mám snad hotový všechno co jsem chtěl a potřeboval.. -Motor v pořádku, -Nalakovaný zadní boční plasty a výfuk, -Přední tlumiče po GO a taky nový lak,

Vloženo: 16.12.2010
    Uskutečněno: 16.12.2010
  • Duše + Halter + "Nové" okování -

Tak jsem opět utrhl ventílek a doma jsem měl od kamaráda použitý drapák, tak když už jsem to zas sundaval tak jsem díky skoro místnímu pneuservisu koupil haltr a duši Continental 3mm silnou aby to s tím drapákem vydrželo

Vloženo: 11.07.2010
    Uskutečněno: 11.07.2010
  • Lízátko + přerušovač -

Tak jsem konečně sehnal za symbolickej peníz sice starší, ale určitě lepší lízátko na řetěz. S tím starým se mi řetěz šoupal o Kyvku :-)... Taky jsem kupoval jinej přerušovač blinkrů, starý mi odešel. A při sundavání ko

Vloženo: 15.06.2010
    Uskutečněno: 15.06.2010