ČZ 175/487 (1984)

Vlastník karlos.
Vloženo 1.9.2008
Aktualizováno 23.12.2018

Vloženo: 12.11.2009, Uskutečněno: 12.11.2009, Stav tachometru: 160 km, Zhlédnuto: 2x

Konecne se mi povedlo dodelat ridicak, takze si budu muset pospisit s opravou motorky. Kdyz se mi povedlo seskrabat tu "tesnici" vrstvu blata z vilic tak sem zjistil, ze leva vidlice tezce protejka tzn. vymena gufer v obouch vidlicich + se mi povedlo zalomit sroub v brejlich :( ale nastesti ne tak nestnastne, takze sel vytocit. Nakonec mel spoluzak jeden valec na 477 navic, sice v hroznym stavu, ale i tak jsem rad. Zrovna sel na vybrus a za 14 dni by mel bejt hotovej a tim by mela bejt masina po oprave a po technicky strance hotova. Pak me ceka prihlaseni stavby. Bude to chtit pevny nervy, ale snad to nejak zvladnu.

• zmenseni rozety-rychlost ?

Jelikoz co se rychlosti tyce se motorka ete moc nepredvedla (mimo vesnici bych ji uhnal a ani rychlomer neukazoval jaksi presne) tak sundam tu 60-ti zubou rozetu co tam ted mam a dam puvodni 52 zubu doufam ,ze se vysplha

Vloženo: 03.01.2010
    Uskutečněno: 03.01.2010
  • skoro dokoncena GO

Tak tenhle viken sem skoro dokoncil GO motorky. Motor kupodivu naskocil na 4.slapnuti. Ma vybornej zvuk (lepsi nez ta 215) snad uz se teda po pul roce projedu.

Vloženo: 30.11.2009
    Uskutečněno: 30.11.2009
  • Katery uz pohromade

Tak mam konecne kartery v celku po problemech se spojkou se mi to konecne povedlo. uz jenom koupim pist a pistni krouzky, nasadim a bude prvni velka zkouska vydarenosti generalkyzatim mam vyzkouseny jenom razeni a prevod

Vloženo: 30.09.2009
    Uskutečněno: 30.09.2009