Moto Guzzi Griso 850 (2007)

Vlastník bukic
Vloženo 4.7.2009
Aktualizováno 20.6.2010

Vloženo: 03.10.2009, Uskutečněno: 03.10.2009, Stav tachometru: 9300 km, Zhlédnuto: 3x

Tak a mam najazdene 9300km, musim si len pochvalovat, vykon stale dostacujuci, s grisom som sa docela zzil, jazdim viac turisticky ako sportovo, do zakrut skor opatrne, nechavam to casom vyzret.
Stale som si nezvykol na tu prednu brzdu, presnejsie, zacina ma stvat. Do garaze mam 100m sutoliny, tam je nepouzitelna, neda sa pribrzdit, hnet sa zakusuje a na asvalte ma koli nej uz par krat oblial pot, nastastie pokazde na rovine. (Podla mna by mala predna brzda zablokovat predne koleso az niekde na hranici sily priemerne zdatnehio cloveka, nehovorim o sporte, kde sa musi brzdit niekolko nasobne castejsie) Takto temperamentne brzdy by sa mali zasadne dodavat s ABS. O to viac som spokojny so zadnou brzdou a najcastejsie si vystacim s brzdnym ucinkom motoru.
Spotreba sa mi pohybuje okolo 6,2L, zda sa mi to dost, ohladom stylu mojej jazdy, ale caka ma prehliadka po 10tKm, tak to necham pozret.
Inak Griso je o radaoti z jazdy, je to naozaj krasny stroj do posledneho detejlu, ziadne starosti o retaz, len ,,umy ,, natankuj a jazdi.

• Malinke prekvapenie na konci mojho 150km vyletu, tu som si vazil externy teplomer viac ako inokedy a zaroven som sa rozhodol kupit vyhrievane hefty :-)

Vloženo: 17.10.2009
    Uskutečněno: 16.10.2009