Honda CBR 125R (2004)

Vlastník crasherx
Vloženo 30.9.2009
Aktualizováno 26.4.2010

1.seznámení s mím Mazlikem

Vloženo: 30.09.2009, Uskutečněno: 31.07.2009, Stav tachometru: 19000 km, Zhlédnuto: 2x

Můj milý deníčku. Promiň, že jsem tě přes prázky tak zanedbával, ale musel jsem prostě jezdit a jezdit, co to šlo. A když jsem nejezdil, tak jsem musel do hókny, abych měl za co jezdit a vydělal ještě nějaký ty poslední love, který jsem za tebe dlužil
Tak a bylo to tu. Naše první seznámení. Když jsem "ho" konečně uviděl a uslyšel jak si to pěkně přifrčel před náš barák a pak jeho bývalý pán sestoupil, vypl motor a pomalu si vykračoval směrem k naším dveřím, byl sem tak trochu v tranzu a naprosto jsem nevěřil, že už by to mohla být pravda
Samozřejmě slovo dalo slovo a tak jsem si "ho" osedlal. Byl to Mazel jak něco, takže jsme si hnědka rozuměli-teda skoro hnědka Protože když jsem si sedl a chtěl dát nohy na stupačky, tak jsem si připadal tak nějak, mno ani nevím jak, ale adrenalin ve mě vřel jak nikdy. Bylo mě hnědka jasný, že to bude asi tím, že jsem předtím sedlal jenom Virago 250, na kterým jsem se učil jezdit a posuďte sami, to je přece sakra rozdíl
Nicméně jsem si dal kolečko kolem naší dědiny a všecko bylo v naprostým pořádku (teda krom toho, že jsem ještě pořád něměl papíry ) Nic už mě nepřipadalo nepřirozený, spíš naopak. Po kolečku jsem chvilku klábosili s původním majitelem (ani jsem za tu dobu nezesedl) a co nevidět jsem se vydal na 2.výpravu a to do Vranovic (dědina hneďka vedle). Všecko v poho, krása, nádhera, luxus, byl jsem prostě nadšen jak nejvíc to šlo. Byl jsem asi v nebi
Dojel jsem z5, dali jsme nějakej oběd, prohodili zase pár slov a už jsem se nemohl dočkat, až to provětrám ještě jednou
Toš vyrazil jsem na 3.jízdu a to až do Blučiny (přes Židle). Všechno krása, jako předtím. V tendle moment jsem si jízdu užíval snad na 1000% víc to už ani podle mě nebylo možný. Dojel sem až k benzince, která je těsně před nájezdem na dálnicu do BA a jel z5. A co sem nepotkal, kombajn :-! Každej kdo zná Blučinu, tak ví, že je zabijárna tam předjiždět, natoš tak kombajn, tak jsem se mu pěkně držel s uctivím odstupem za zadkem. Konečně jsem vyjeli z dědiny ven a tak jsem trpělive čekal na širší usek, kde by se to dalo. Po pár esíčkách to tu bylo. Dlouhá, hodně pozvolna se táhnoucí pravotočivá zatáčka, ale široká jak cip, tak si říkám jdu na to. Už jsem byl v manévrování a co jsem na poslední chvíli neuviděl na mé straně cesty, písek. Hodně písku. Tak si říkám ajajaj. A už to bylo, smyklo se mi přední kolo a já se svezl po pravé straně. Ten kombajn jel asi 20km/h a já nejel o moc víc, když jsem ho předjížděl, ale pěkně jsem si odřel lokty a ještě víc koleno. Hold rifle a mikyna nejsou moc odolný na todle Mazlikovi se naštěstí akorát trosku(víc) pochroumaly plasty a pravý zrcátko, ale naštěstí máme v Brně Dr.plast a tam to dali všecko zase do kupy, jak to mělo byt;)
Takže to byl takovej můj křest ohněm, ale zase škola života jsem slyšel, že je prej nejúčinější

• Žabčice - Brno - Daglas a z5

Konečně jsme se nějak domluvili a je to tu. Jedu se mrknout do Doubravic za dvěma skvělejma ženskejma a jejich dvěma skvělma slečinkama, který beztak vrněj u nich v garáži:-) Nejdřív jsem přemýšlel, jak tam pojedu, ale

Vloženo: 25.10.2009
    Uskutečněno: 31.08.2009
    Tachometr: 20020km
  • Do hókny a ještě dál

Toš dneska jsem se konečně vypravil do práce ne vlakem, busem a pěcha, ale pěkně na svým Mazlíkovi. Řeknu vám, je to sakra rozdíl. Třeba dneska jsem měl na osmou, tak jsem si pěkně v sedm vstal, v klídečku se nasnídal, o

Vloženo: 25.10.2009
    Uskutečněno: 24.08.2009
    Tachometr: 19450km
  • Rohlíky a okresky

Tak dneska ráno jsem dostal za úkol jít nakoupit ňáký to pečivo a ještě cosi, tak jsem se nebránil a zajel na Mazlikovi vedle do Židel do penáče nakoupit:-) Probuzení to bylo krásný, akorát mě štve, jak tam maj ještě všu

Vloženo: 04.10.2009
    Uskutečněno: 22.08.2009