• 9
  • 10
  • 9

Vloženo: 18.09.2009, Uskutečněno: 15.09.2009, Stav tachometru: 10246 km, Zhlédnuto: 2x

Nastal den D, znovu na závody. Po obědě začali kvalifikace a tak hurá do toho. Hned první v první jízdě jsem měl dobrý pocit. Kdy jsem cítil mnohem větší jistotu a celkově se mi jelo dobře. Pocit mě nezklamal a ukázal to i čas 2:01:440, což bylo zlepšení oproti času, kdy jsem tu byl poprvé. O pár setin, ale zlepšení. Nezbylo nic jiného než rychle přezout zadní gumu (Dunlop GP Racer, moc nevydržela) a zase na trať. V druhé kvalifikaci, jsem zajel pouze jedno měřené kolo, alespoň jsem si zajel novou gumu. Nastala poslední 3 kvalifikační 20ti minutovka. V ní jsem měl stále dobrý pocit a s časem 2:01:192 jsem byl spokojeny. Vyjel jsem si 14 místo na roštu. Jelo se dohromady jak šestky, tak litry. První zaváděcí kolo bylo ještě v pohodě. A je tu start jsme seřazeni a čekáme jen až zhasnou červený světla. Star vypadal dobře, jen jsem najel špatnou stopu a místo abych se dostal dopředu, musel jsem ubrat, abych ty před sebou nenabral, nebylo kam uhnout. Do první zatáčky se přesto dostávám někde okolo 10 místa, to držím celé kolo, až do první zatáčky po cílovce, kterou jsem přebrzdil a byl dlouhej. Tím mě podjelo asi 5 jezdců, ještě jsem se zakousl, a jednoho jsem předjel, než přišla cílovka, kde jsem opět dlouhej a dostal se znovu přede mě a po další rovince ho dávám znovu nabrzo, jenže jsem o něco delší a v další zatáčce si bere zpátky svoje místo, držím se jako klíště až na cílovku a zase dlouhej. Vůbec nechápu, co se mnou bylo, zbytek závodu jsem se trápil, chvílemi jsem i přemýšlel, že to vzdám, ale nakonec jsem se zakousl a s trápením jsem dojel. Jenže v 9 tém kole 3 zatáčky před cílem dostávám od prvního a Martina kolo, To byla pro mě snad největší potupa. Dostat v 10ti kolovém dostal od prvních tří celé kolo. Nakonec jsem dojel na 11 místě z 19 lidí v superbike. I když jsem měl být správně v supersportech, kde bych osadil 9 místo z 12 jezdců. Tak nevím co je lepší. Po závodě bych se nejradši hanbou propad, taky jsem to dostal od Martina pěkně sežrat, co to mělo znamenat. Byla ještě 2 hodiny otevřená pit lain, ale cítil jsem se hrozně a tak jsem už jezdit nešel. Snad jsem si smůlu vybral tady a v Mostě na posledním závodě ČMN Cupu už to bude lepší.