Cagiva Blues 125 (1991)

Vlastník Sekiš
Vloženo 11.8.2009
Aktualizováno 2.5.2024

Vloženo: 10.09.2009, Uskutečněno: 05.09.2009, Zhlédnuto: 32x

Po nucené GO motoru první pořádný kilomertový nářez. Chtěl jsem si udělat dovču u Babičky a dědy přez léto, ale zranění prstu mi v tom zabránilo, tak jsem musel čekat až do teď. Tak jsem se zbalil a jel (bohužel bez moji drahé polovičky, protože ji začla škola. a já si vzal dovolenou. Vyjel jsem z Orlové a jel do Mikulovic(u jeseníku)131Km. Na druhý den jsem jel poznávat okolí, vzal jsem to přez Jeseník na Červenohorské sedlo Dlouhé stráně,Vrbno pod Pradědem -> Karlová studánka -> Praděd( tam jsem ale nedojel protože za výjezd na moto to stojí 90Kč a to bylo trochu moc za to že se tam jen vyvezu a sjedu dolů). Někdy se tam vrátím a zdolám ho, to si vemu ale svou polovičku a budem tam šmejdit celý den. Vrátil jsem se zpět do Vrbna a smotal se zpět na Jeseník , přez krásný serpentýny a dom.(169Km)

Na druhý den jedu na Rejvíz (původně jsem chtěl jet na zlatý chlum ale tam se nejde dostat na moto) i tak jízda byla nádhérná kolem krásných chatek a příjemně se kroutících zatáček které jsem si náramně užíval.O5 se cesta z vrcholu zkroutila do Jeseníků, tak jsem jel směr Česká Ves-> Supikovice -> Terezín -> Kolnovice a dom.(68Km)

No a po několika dnech už jen zase cesta domů z čisteho vzduchu do smradlavé Orlové.

• budíky

chtěl jsem mít digi tacháč ale moc drahý tak jsem našel týhle pěkný budíky za rozumnou cenu a na jaře budu přemýšlet jak je na ni vykutím zatím to pěkně pasuje.

Vloženo: 17.11.2009
    Uskutečněno: 17.11.2009