Honda XL 700V Transalp (2008)

Vlastník Frank1
Vloženo 6.4.2009
Aktualizováno 12.8.2010

Vloženo: 21.08.2009, Uskutečněno: 21.08.2009, Stav tachometru: 3663 km, Zhlédnuto: 4x

Včera 497 km.
Výlet po trase L.Hrádok,Poprad,Prešov, Michalovce,Zemplínska Šírava. Vyrazili sme s Beruškou trošku neskôr, lebo rodinka bola u doktora a trebalo počkať na návrat. Veľmi som sa tešil na výlet. Nová 12V zásuvka a ultrazvukové píšťalky trebalo vyskúšať. Počasie neuveriteľné a príroda nádherná. Na Šíravu som dorazil po 221 km asi o 13:30 hod. Krátky obed Bryndové pirovy a poďme domov. Cestu domov som si trošku zmenil a išiel som smer Michalovce, Košice, Rožňava, Vernár, Poprad a Lipt.Hrádok. Tak toto bola iná káva. Hlavne cesta Košice Rožňava "nebíčko pod kolesami" Neuveriteľná krajina a nádherná prázdna cesta. Z Rožňavy do Popradu som teda cítil únavu na zadku, ale horský prechod Vernár, da zabudnúť na mravčeky. Bola to neuveriteľná jaazda plná tiahlych zákrut stúpania na hrebeň. Proste 50 km motorkárskeho orgazmu. Domov sme sa dostali o 18:20 po 497 km púti nádhera.

• Honda deň 12.5.2010

Aj keď toto nie je motorka na okruh, takúto príležitosť si predsa nenechám ujsť. Možnosť navštíviť školu bezpečnej jazdy ma oslovila a jednoznačne som ju chcel absolvovať. Niečo podobné som zažil na aute v rakúsku. Veľa

Vloženo: 14.05.2010
    Uskutečněno: 14.05.2010
  • Strba

Konečne sa umúdrilo počasie a tak som ráno nakopol a urobil som pár km. Klasická trasa do štrby pri 11tich stupňoch nad nulov bolo úplne v pohodičke.

Vloženo: 20.03.2010
    Uskutečněno: 20.03.2010
  • No konečne

Hurá hurá, konečne sa počasie umúdrilo a po dlhej zime teplejší deň padol vhod. Dobil som baterku a chcel som ju založiť do motorky a zrazu nápad... čo tak pár zimných km. Podarilo sa cca 26 km pri teplote 6,5 C bolo vý

Vloženo: 28.02.2010
    Uskutečněno: 28.02.2010