Yamaha XVS 1100A Dragstar Classic (2002)

Vlastník Žirafa
Vloženo 22.8.2008
Aktualizováno 25.8.2008

Vloženo: 14.08.2009, Uskutečněno: 08.08.2009, Zhlédnuto: 4x

Dnešní cesta se vydařila Jela jsem do Hořic- SAMA a v tom je ta pohoda. Jelo mi to, jako bych měla drakouše přirostlýho k prdeli už od narození, oproti minulému týdnu to byla krááása nesmíííírná Já se na tý mašině úplně vznášela blahem, byla jsem štěstí bez sebe. Až na jeden kiks no, ale nebylo to nic hroznýho... po cestě mi došel benzín, dorazím na benzinu...tam se objevil nějakej úplně cizí kluk na asi to byl bavorák, a povídáme si. Chci nastartovat a nic... připadám si jako kretén, když mi po chvilce říká "nemáš zařazenou jedničku?" a ono jo tímto děkuji neznámému motorkáři za pomoc- BYL MOC FAJN

• Dnes byla moooc pěkná vyjížďka:-) jela jsem jako batůžek na mé mašině do Boskovic a zpět už sama a Martin na Hondě. Já se jako spolujezdec malinko bojím, takže zpáteční cesta byla daleko lepší. Jeli jsme ze Svitav na Vys

Vloženo: 24.08.2009
    Uskutečněno: 23.08.2009
  • Cest do Ústí, Černovír, zase Ústí a prdelema dom byla celkem fajn, až na ty rozbitý silnice, to je děs běs.

Vloženo: 14.08.2009
    Uskutečněno: 11.08.2009
  • Stává se vám, že někdy jedete jako pako a někdy jako bůh?? Mě se to stalo zrovna dneska, že jedu jako debil... Vyrazili jsem z Leťáku do Pastvin a přes Jablonné dom, taková krátká večerní projíždka před spaním:-) ale pro

Vloženo: 14.08.2009
    Uskutečněno: 01.08.2009