Yamaha MT-07 (2014)

Komentáře a hodnocení profilu
Nalezeno 8 záznamů

fesi_07
fesi_07 napsal 21.04.15 v 22:36

uzivaj novu stojovnu a ta farba jej pristane.

ok8 napsal 21.04.15 v 10:31

Jé hele, vy jste z jednoho baráku

Bauiii
Bauiii napsal 21.04.15 v 10:27

ok8 napsal 21.04.15 v 10:26

Mikalita> Né, já se s ním bavit nehodlám. Internet je plný lidí, co se dají škádlit primitivním humorem
K motorečce samozřejmě blahopřeji, ale já budu mít hezčí A ještě prdlavější.

Mikalita06
Mikalita06 napsal 20.04.15 v 20:51

Nebav se s nim, nestojí za tu námahu něco psát

FerdaMZ
FerdaMZ napsal 20.04.15 v 18:49

Tak na takový jako jsi ty jsme tady čekali. Předpokládám že jsi jeden z těch co maj na nohách bagánčata, ve stodole dva fichtli, a jednu Jawu 350 která nikdy nefungovala ani s VAPE a rozhazujou rukama. Nechápu jak někdo může vůbec vypustit slovo Jawa, která dostává nesmysl dotací, a ještě jsem neviděl v 21. století motorku o který bych mohl říct, že se mi líbí. A k tomu výfuku, chápu že člověk jako ty nový věci neznají, protože na Jawu to fakt nepotřebuješ, ale kdyby ses nejdřív podíval a pak mlel nesmysli, zjistil bys že výfuk je homologovaný pro EU

ok8 napsal 19.04.15 v 23:16

Teda takový okopaný dveře a ta zásuvka jak trčí z holé zdi... To není vůbec estetické. Lavička rozbitá, druhá bota nikde, omítka u země odfláklá, ale hlavně že mlaďoši mají nový motorky! Kam jen ta japonská ekonomika spěje. Kdyby aspoň ju Jawu koupili, když už ji od padesátých furt kopírují. No. A cože je tohle teda za motorku? Nechápu proč na to ženské vůbec sedají. Mají prdět u plotny a né z těhle výfuků, což jistě porušuje hlukové hygienické normy Evropské unie.!

Petr_TA
Petr_TA napsal 19.04.15 v 23:08 10b.

Gratulace