Komentáře a hodnocení profilu
Nalezeno 2 záznamů

YAMAŠINA
YAMAŠINA napsal 07.11.17 v 23:11 10b.

Nádhera Lehkost, účelnost, taťka měl vkus a byl moc šikovnej. Kutil jsem si něco podobnýho. V tý době kdy nic nebylo na nic nebyly peníze nezbývalo než se sám zajímat a zkoušet co se dá. Jasně že můj taťka taky pomáhal. Hlavně svařoval, to jsem ještě v cca 10 letech nedával V patnácti jsme jezdili závody - soutěže . Byla vytyčena trať v terénu, 50 km, a jedna rychlostka - většinou na motokrosový trati. Padesátky to jely 2x ostatní obsahy 3 kola. Moc rád na to vzpomínám. V tý době jsem měl postavenou padesátku s jedním zadním tlumičem, laminátovou nádrží vlastní výroby (tkzv. komín) upravenej motor - ten vydržel maximálně jeden závod ...škoda že nemám fotku dal bych to na profil ... tvůj první stroj SUPER 10 B!