Kentoya C5 125 (2013)

Komentáře a hodnocení profilu
Nalezeno 5 záznamů

pistabox
pistabox napsal 03.05.15 v 18:30

Ahoj,mám malý dotaz ohledně tachometru,mám tam jen celkové ujeté kilometry,čudl na tacho je naprosto zbytečný ?přepíná jen míle a km,hledal jsem alternativu tachometru ale bez výsledku

houserck
houserck napsal 04.08.14 v 14:56

Zdravím,

také vlastním, ale zatím jsem na rozpacích a prosím o info, zda máte stejné zkušenosti, či nikoli. Jde mi především o tyto:
- problémy se startovanim, při studeném motoru dlouho točím, než naskočí, nožní start bez efektu
- při pusteni řídítek za jízdy dojde po pár sekundách k rozahazeni řízení, kolo nedrží stopu a velmi razantně se rozvibruje do stran, až dochází k narušení stability celé motorky
- během brzdění pozoruji zachvevy, pocitově jako kdyby kolo, resp. Kotouč neseděl rovně.
- relativně vyšší spotřeba, průměrně kolem 3,5l městského provozu, ale dostane se i na 3,8l, což mi vzhledem k tomu, jak je celý stroj líný, přijde hodně

Podobné zkušenosti? Díky

qstep
qstep napsal 11.05.13 v 22:01 8b.

Zdravím, úplně stejnou motorku jsem si pořídil před 14 dny. Už mám najeto 450 km a zatím musím říct vše OK. Mám za sebou i první garančku, kde byla nalezena jedna závada a to neseštelovaná vůle ventilů. Kufr jsem si pořídil od GIVI originál jsem něchtěl. Můžem si vyměňovat zkušenosti.

Xandra
Xandra napsal 28.04.13 v 20:16 6b.

nice

pelito
pelito napsal 28.04.13 v 19:32 10b.

ahoj. Ať slouží.