Yamaha FZS 1000 Fazer (2004)

Vlastník Zumka
Vloženo 7.11.2007
Aktualizováno 12.3.2013

Komentáře a hodnocení profilu
Nalezeno 11 záznamů

dzah
dzah napsal 12.03.13 v 08:11 10b.

Krásnej bike, jasných 10b

Kodplayer
Kodplayer napsal 07.11.07 v 18:59

Pěkný stroj!

gambi
gambi napsal 07.11.07 v 17:56

Super volba Tak teda ještě jednou vítej do klubu

Ninjista
Ninjista napsal 07.11.07 v 16:25

Ať dlouho a bezpečně jezdí

storm.fire
storm.fire napsal 07.11.07 v 15:45

...tak konečně jsi Zumíčku našla čas a zařadila mezi Fazeristy . V neděli jsem Ti viděl na očíčkách...jak moc jsi šťastná a i když jsem jel na Blackovi....tak bylo vidět, že je Fazer hodně srovnatelná motorka a kdyby se snažila...pěkně by mu přitápěla . Po tom co jsem si zkusil já...neuvěřtelně jemná a uvolňující jízda...to z Blacka neznám a při tom stačí lehce otočit rukojetí...a jsi pryč. Jsem na Tebe Zumíčku hrdý a těším se na další sezónu...až spolu pofrčíme...třeba jako Fazeristi daleko....předaleko

Kerik

Milan: Vidím, že jsme na tom stejně - z Inazumy na Fazera

Buteo
Buteo napsal 07.11.07 v 14:03

Zdar Zumko, <br />
vítám Tě mezi Fejzristy. Mohu potvrdit, že je to dobrá volba. A stříbrnočerná kombinace je nejhezčí . Tak hodně šťastných km. <br />
M.

SLUGI
SLUGI napsal 07.11.07 v 12:24

...

TomasB6
TomasB6 napsal 07.11.07 v 12:11

Ahoj Zumko,gratuluji Ti k novému biku.Myslím si,že ses rozhodla nejlépe jak si mohla.Bez nějaké reklamy Ti hodně lidí potvrdí,že Fazer je hodně dobrá motorka.Má svoje kouzlo pro cestování,skvělej motor a brzdy a sportovní ambice.Dokáže bejt hodně divokej,tak opatrně,ať se sejdeme třeba na jaře na dalším srazu Fazer clubu.Více na www.fazerclub.cz<br />
Pěkný den přeje Tomy...

Pelda
Pelda napsal 07.11.07 v 11:57

Moc pěknej stoj,taky jsem o něm přemýšlel a už jsem si i pro jednoho jel,jenže po příjezdu k majiteli a projetí jsem si všiml,že teče chladič,tak že z toho nic nebylo,pak přišla zima a na jaře srdce začalo bít už pro nového.Každopádně ten tvuj vypadá skvěle,supr doplňky i barva.Dávam za 10.