Kentoya Trigger 125 (2006)

Vlastník Ma-Gor
Vloženo 19.7.2007
Aktualizováno 28.7.2016

Komentáře a hodnocení profilu
Nalezeno 84 záznamů

jardel
jardel napsal 11.04.09 v 22:38

máš ji fakt moc hezkou hlavně ten ladak dela svoje

smazany35198 napsal 19.12.07 v 17:31

cusz, ty woe tak vcera sem udelal tu privru, a dneska sem to projel a zda se mi to v poho jo a uz mam i ty chranice pacek, takze supr vid! uz se tesim na jaro, az ti uz zase budu stacit

Firey
Firey napsal 07.12.07 v 17:19

To ja na to taky tak koukam .Máš tu supr fotky.Hodne jízd bez nehod.

Ma-Gor napsal 27.11.07 v 13:47

jj..viděl....prostě at to nechá profíkům.. ..stane se vid..co???i nám vid?

smazany35198 napsal 25.11.07 v 16:40

ty woe, videl si kerika?! To je vůl...jel po zadnim a rozsekal se jako svin! Kdyz to neumi, at to nedela!

Dandy136
Dandy136 napsal 21.11.07 v 08:24

Zdarec,dík za komentář-sound mám v poho ale je to 125 takže nic burácejícího Dal sem za něj 60 000,- ale nelituju Jinak mega dobrá mašina dávám 10!!!!!!!!!!!!

Ma-Gor napsal 03.09.07 v 14:18

hele parádika<br />
íhni pak sem..

smazany35649
smazany35649 napsal 21.08.07 v 22:11

zdar tak jak ti to slape?

smazany45776
smazany45776 napsal 21.08.07 v 12:27

mrda ladak jakej to ma asi zvuk hm

Kenyy
Kenyy napsal 20.08.07 v 08:18

ten ladák je super...tak at ti to lítá

smazany35198 napsal 31.07.07 v 18:54

zdravim! tak sem doma a hned cumim na ten tvuj zazrak! budem muset brzo dat ride, at to slysim na vlastni slechy! zatim kamo....

smazany35649
smazany35649 napsal 19.07.07 v 22:33

tvl ladacek peknej jen by to mozna chtelo umejt nez to vyfotis ne?ladacek ale dobrej,zavidim!!

Ma-Gor napsal 19.07.07 v 22:06

hele, dal sem za něj 3500, ale takhle ho neseženeš.je to jedinej kterej je na tuhle motorku, sehnal sem ho od kámoše technika.úplně tenhle samej je na tý motorce co je na stránkách kentoya..Origo na míru stojí 6700.

napsal 19.07.07 v 21:56

kolik jsi dal za ten ladak?dik jinak

Drake89
Drake89 napsal 19.07.07 v 20:03

jj ladak to je nejvetsi mazec

Ma-Gor napsal 10.06.07 v 21:19

zase garančka..

smazany35198 napsal 08.06.07 v 12:39

cusz, no ja uz sem davno ok, tak nekdy muzem vyjet.....teda tendle vykend asi tezko, kdyz mas zase motku v servisu! co s ni vubec mas?

napsal 05.06.07 v 10:15

Jak to s tebou vypadá? co ruka? kdy můžem vyrazit? já ted jezdim jak vzteklej....každej tejden tak 300km....jezdim totiž každej den z chaty..tak dej vědět.

smazany35198 napsal 27.05.07 v 18:10

cusz, hele ja tam nejspis toho prvniho nepudu. Se mi tam nak moc extra nechce.Tak si to uzij a pak zas nekam pojedem cuzs

smazany35198 napsal 25.05.07 v 11:16

cusz, jak je? ja sem si vcera (24.5.) pri zapase nak zkurvil prst na levy ruce. Mam ortezu na ten prst a mam to mit asi tejden, dva v klidu, takze do ty doby nemuzu jezdit! to je v pice!

Ma-Gor napsal 16.05.07 v 19:52

na DT sraz seru..nemám čas, a hlavně to je to samý kdyby ty si jel na sraz CBR600..to je podobný přirovnání.jinak pojed....na tu svojí se vyser! když ona bude chtít tak ti dá i v pátek.

smazany35198 napsal 16.05.07 v 14:32

hele, ja asi nikam nepojedu.....nejspis budu na chate.Nebo mozna jo.. ja jeste nevim! a jak s tim DT srazem?<br />

Ma-Gor napsal 15.05.07 v 20:21

ty vole, výkend s tvrdym y!styd se! jinak ten víkend, mám plán..budem oba u sebe, potom si dám sraz s Jakubem a s druhym Jakubem.(matrix, MZ) kousek od mý chatky, pak pojedem k tobě, pak sraz s Vojtou(váčko) a jedeme za honzou..už je doma..aspon at zase dostane chuť do mašin..

smazany35198 napsal 15.05.07 v 19:40

¨cusz, hele jel bys se mnou na motosraz? www.marw-page.ic.cz/dt_sraz.doc kdyztak pisni ke mne, zatim cusz! jo a napis mi i s tim vykendem tedka, cusz!

Ma-Gor napsal 24.04.07 v 16:21

jj..jasný! hele, jestli dnesska dorazíš, jel bych se projet....a benga sem teda skoro vůbec neviděl..tak nevim...sem byl na motce ve škole, tak jak chceš..

smazany35198 napsal 24.04.07 v 15:17

tak koukam na ty novy fotecky! si je sem hned musel dat, co? mi pak musis poslat ty moje, abych to uz taky trochu obmnenil! zatim cusz

Ma-Gor napsal 20.04.07 v 10:08

ty voe, to bych to péťo dal...za to to stojí! ted je krsáný počasko..to si ještě chlapče rozmysli..<br />
akorát budeš jezdit ve stresu..no jak chceš..ale já bych asi dal, a když máš tolik našetřeno(pro mě je to momentálně půl dne práce )..jinak se těšim na vyjíždku..jinak budete čekat frajeři..pač zajíždim a nebudu to kvůli vám honit, jenže je tady problém, že kdybych nezajížděl tak stejně stačit nebudu ..tak zdar a zase pokecáme na icq..peace!

smazany35198 napsal 19.04.07 v 18:23

Dyt sem ti o ni rikal.....ze sem se na ni byl kouknout a ze si ji nejspis vemu! jo a ja bych na ni stejne na skutru nejezdil...bych vypadal jak curak! jo a s tema zkouskama: delam je 3.5. a pak bud zaplatim 500 a mam je do 5 dnu nebo si zadarmo poskam a budou do 20.tak spis asi pckam ale stejne uz budu jezdit

Ma-Gor napsal 19.04.07 v 17:21

ses vůbec nepochlubil že máš bundu ? tos posral hochu!!! jiank sem na ní zvědavej! a jízdu dáme no...jinak jezdí 2x tak líp..pro je nejvíc ocenitelná věc je to, že sou minimální vibrace a není tam žádnej špatnej zvuk..akorát sem jednou odzkoušel to pořádně vytočit a jede to..ale seru na to, nechci to posrat.uvidíš až se svezeš sám..sem se naučil jezdi na ty nižší otáčky, takže příznivá spotřeba ..jinak proč se na to tvoje matka nevysere? to fakt nechápu, až k narozkám?? ..tje píčovina..vždyt bys naopak jezdil víc v bezpečí!tje jedno..tak pak dej vědět..!! čuss!

smazany35198 napsal 19.04.07 v 15:05

cau, tak ted sem si privez bundu! je cerno sediva od SHIFTu.....ale prej ji dostanu az k narozkam tak doufam, ze spolehlive zajizdis......pak hned dame nekou ride! zatim cusz

Ma-Gor napsal 03.04.07 v 13:27

hele, ted jo no ,ale uznávám že jezdim jako prase..jinak je to divný: do pěti tisíc nic a ted zase tohle..njn...jinak ji prodám a přidám si na káru..jinak ted jak makám, tak si snad koupim něco pořádnýho, pač mám jako hodně dobrý money. a s tim půlitrem uvidim, pač sem si myslel, že až si ted budu dělat řidičák na auto, takže si můžu udělat ty samý zkoušky na motku.ale musim dělat dvě zkoušky, což o to, to mi bylo nějak jasný, ale zaplatit to dvakrát.. ty voe, a řidičák na auto desítku ..uvidim jak se to vyvrbí...jinak, víc v servisu není..pač ted byl jedinej problém s tim dobíjenim:1.) byl sem línej tam jet, 2.) kdyby přišli na to, že to je ten posranej kabílek, tak to maj za 5 minut hotový a je to v cajku...ale ted ta pumpa, tje na hovno no! tak ve středu je to ok, a jedu na chatu! ...a je to sráč no...

smazany35198 napsal 02.04.07 v 21:28

tak a je to zase v prdeli, co?! ze se na ni nevyseres, dyt je vic casu v servise, nez u tebe doma! to nevim, jestle nekam vyrazime.....jo a asi 7.4. uz budu mit svarenej ten vejfuk!<br />

Ma-Gor napsal 02.04.07 v 18:02

Tak ty snad nemusim ani řikat..to beru jako samozřejmost!!

smazany35198 napsal 31.03.07 v 12:38

a jak myslis, ze sem se cejtil ( vlastne jeste cejtim ) za tebou na skutru?! to je to samy! jo a ty plany nam nak nevychazej, republika ne, takze ani grossglockner.....tak aspon nekolikadenni vejlety, ne?! Orlik, slapy.....<br />

Ma-Gor napsal 27.03.07 v 20:06

Jo pojedu...ale za váma jet je vo hovně...oba otevřený DT a já ze 4T?? ..to mi dáte náskok ..jo, pojedu...s tou republikou sem ti to řikal..s Honzou máme dost praxe, takže dáme jenom tak 4 dny maximálně..

napsal 22.03.07 v 16:55

Ahoj, díky za komentář a pochvalu <br />
Ať Ti Trigřík jezdí bez poruch!<br />
www.kawa.cz<br />

smazany35198 napsal 12.03.07 v 18:54

cusz, koukam, ze uz jsi si zase zmenil fotku! no jo se proste pozna dobrej fotograf :D jo a psal sem si s M@rvem....hned jak udelame papiry, tak nekam vyrazime, tak doufam ze pojedes s nama!

Ma-Gor napsal 08.03.07 v 15:02

oki..tje dobře..ale hlavně je udělej! ale jo, ty určo..ted aby je udělal Čenda

smazany35198 napsal 04.03.07 v 17:10

cusz motorkari! tak jak de zivot? uz mam vodbrousenej ten vejfuk, takze uz ho jenom necham u strejdy zavarit! jo a rozhod sem se, ze kdyz budu mit hotovy papiry, tak s tebou na ten kentoya sraz pojedu! zatim cusz a dej si do kupy tu eletriku!

Kerik
Kerik napsal 27.01.07 v 21:00

Sraz stroju Kentoya http://akce.motorka...l&amp;IDAkce=820

smazany35198 napsal 27.01.07 v 15:39

cusz prde, tak sem prave dorazil ze soustredka....prezil sem to celkem v klidu.tak mi pak kdyztak napis na icq a pokecame nebo dame sraz! ten snih me pekne jebe, sem myslel, ze jeste nekam vyrazime!no nic, tak se zatim mej, cusz

Kerik
Kerik napsal 26.01.07 v 12:55

to Magor: hele tak s tim benzinem se mi stalo neco podobnyho.Byl sem taky u OMW a natankoval asi pul nadrze....a bylo to strasne liny....no ale sral sem na to...Kdyz sem vyjezdil cca pul nadrze tak sem si byl natankovat znova ale ne u OMW ale u Benziny a nalil sem si Blue Oktan to je ten modrej a hned to jelo jako svina... to bude tema oktanama... Takze na OMW si davat asi bacha no....Ale muj tatik u OMW tankuje dene 100litru nafty a nikdy si neztezoval...ale zase nafta no.. Jinak ted tankuju u silnicaru nebo u C.S Carco ... Kvalitni benzin za 26,30!!A to se vyplati AlOoHa!!

smazany35198 napsal 20.01.07 v 12:32

cusz, tak sem zjistil, ze to dobijeni je v poradku a tak jediny, co me napada jako cim to muze bejt sou ty blinkry! mam tam 23W namisto 21W, coz mi nepripada jako velkej rozdil, ale mozna to tim bude!tak me napadlo, jestli kdyz si ty koupis to silnejsi rele, jestli bys tam nedal tydle zarovicky a ja bych si koupil novy....no kdyztak si napisem na icq! zatim cuss

Ma-Gor napsal 17.01.07 v 14:33

njn..ale když to tavim nevim do kolika, tak jede o 25% líp.a když víš, že ta motorka má navíc, tak tě to svádí, že prostě nemůžeš přestat .to je jako ty na DT jedeš do šesti tisíc a když víš, že to nad sedm jede daleko líp, tak to vytáčíš.no, ale já zapoměl že to je 4T (a já nemám svíčku na tak vysoký otáčky a holt ji utavim no ).a s tim startováním, já jí natočim naprosto v klidu,ale je problém, že nedrží volnoběh..tak prostě jí natočim těsně předtim než vyjedu a potom prostě jedu normálně a po 3 minutách jízy už drží normal..naopak tvrdim, že startuje skvěle !ten volnoběh je otázka ničeho jinýho..a kdybch to věděl, udělám to.ale už mě to netrápí! tady je tady rozdíl v cenně, to tvoje nový DT stojí kolem 130, to moje nový stojí kolem 50, takže někde ten rozdíl bude!!!sem s ní spokojenej.na druohou stranu, aspoň mám co dělat..ale Trpy, ty se taky nenudíš ..co to nabíjení??no to je jedno, pokecáme osobně! čuss

smazany35198 napsal 16.01.07 v 14:25

to by me teda sralo, ze nemuzes jezdit.no jo, nemas to hold tak tavit, pak se ti to posere total!sem teda zvedavej jakym tempem pojedem tu republiku!

dubes
dubes napsal 15.01.07 v 19:50

Nespolehlivá je v tom, že často mívám potíže se startováníma s tím sytičem....prostě než se motor zahřeje tak se to těžko startuje,ale až už to nahodím tak pohoda.....ať jezdíííí

smazany35198 napsal 15.01.07 v 17:32

ÁÁÁ, tak tady někdo už udělal nový fotky, sem si řikal, jestli je sem hodíš...

Ma-Gor napsal 05.01.07 v 14:42

jj...dík za blinkry.tobě sem to o těch blinkrech řikal hodněkrát.Chci aby to bylo ok..ale nikdy by mě nenapadlo, že by tam byly jiný.ještě tak 10 sekund předtim sem si myslel, že to bude ok..no nic..se těšim až bude teplo..a ted jak je furt docela ok počásko, tak furt doufám že by sme to mohli co nejdřív vytáhnout...ta čuss

smazany35198 napsal 02.01.07 v 13:28

cusz, ty blinkry vypadaj fakt dobre, akorat by to do nich chtelo spravny zarovicky! kdyz uz je tam mas tak aspon at fungujou, ne?Tak si nekdy udelame vejlet do yamahy nebo do yacomi a bude!zatim cuss

Ma-Gor napsal 19.12.06 v 10:40

Trpy,co je s tebou??napiš ty vole...vůbec se neozveš..na icq píšu furt a ty nic....tak napiš..čuss<br />

smazany34253
smazany34253 napsal 05.11.06 v 18:29

Čus, kde jezdíte? Jinak to vypadá fakt v pohodě, tak ať jezdí.

Ma-Gor napsal 05.11.06 v 15:06

tak dam asi 15 ti zubý...<br />

Hyosung
Hyosung napsal 05.11.06 v 14:34

Četl jsem si vaší diskuzi okledně šesnáctizubovýho kolečka u mýho kamoše.To kolečko ma svoje vyhody i nevyhody, on je sice o trochu rychlejsí z kopce ale do kopce ho zase natíram já.

OSHIRO napsal 03.11.06 v 22:41

Bohužel teď dvakrát za sebou nevyšel Varan z Německa, ale povim ti to všechno na icq.. Ani mě to moc neštve, akorát by stál v garáři a mě by svrbila pravačka!!

Ma-Gor napsal 03.11.06 v 14:56

Já nenadávám na skůtry ani na toho tragéda...jenom mě sere, když pomlouvá jiný motorky...já vim že ta moje je super...je spolehlivá a prostě ji mam rád:P..tak ty mi taky vyliž prdel!jinak OSHIRO dík, hele co mašina?

napsal 03.11.06 v 10:48

a co máš ty petře??nemáš náhodou pionýra???kterej ti jede určitě 90?????a neser....fakt mam z tebe respekt!!

OSHIRO napsal 02.11.06 v 21:09

petr: Aspoň tady nemachrujeme, že všichni ostatní maji sračky motorky.. A jestli tady chceš někomu natrhnout prdel, tak napiš svůj profil a pochlub se co máš ty. Jakub napsal o mojí motorce, že je to šrot, když na ní nejspíš v životě nejel. Skútr je motorka pro debily a může ho řídit každá holka.

OSHIRO napsal 01.11.06 v 22:12

Nechte toho ňoumu ať si mele hezky svoje.. Počkejte až to položí, tak z těch plastů bude mít hromadu trsátek!!

smazany33971
smazany33971 napsal 01.11.06 v 19:30

jakub: tady někdo závidí, mimochodem většina skútrů od peugeota stojí za pěknou píču, ten tvůj mezi ní patří ty ováde zamindrákovanej.

OSHIRO napsal 01.11.06 v 18:49

jakub: Nevim jak tohle může říct někdo, kdo má skútra.

Předchozí
1 2