Suzuki GS 500E (1993)

Komentáře a hodnocení profilu
Nalezeno 13 záznamů

wiliems
wiliems napsal 07.03.12 v 00:26

začínal jsem na podobné,gsx 600 f,na letošek jsem si pořídil něco silnějšího,tak mnoho štastných kilometrů

Barney
Barney napsal 02.03.12 v 15:32

Za ty prachy šupa!

DemolitionDave
DemolitionDave napsal 27.01.12 v 13:53

Na začátek super mašina, hodně štastných km a krátkou zimu přeju

Vasil.D
Vasil.D napsal 05.09.11 v 10:29

jo to je :D do motorky obzvlast :D

baruš20
baruš20 napsal 05.09.11 v 10:28

Zamilovat se je tak lehký co?

Hančaa
Hančaa napsal 19.07.11 v 11:02

A ja myslela, ze GSko s takovym vekem mam snad jen ja Je to spolehliva dama a jsem s ni na max spokojena Preji hodne stastnych kilometru!

Vasil.D
Vasil.D napsal 12.07.11 v 12:11

diky moc :) olej kontroluju pred kazdou jizdou, tak mekci vidle asi trochu je, aspon se to povida, ja oproti jawa kyvycce nemuzu vidle srovnavat :)

dj_hroch
dj_hroch napsal 12.07.11 v 10:45

No vida ji, klasický mazlík Tož ať už dobře slouží! Je fajn, že z ní máš radost a sžili jste se. Závady a drobnosti si vychytáš časem jako každý, určitě si ale ještě z partsdepot.cz kup ten emblémek na levou stranu, ať má i kabátek A hlavně doporučuji investici do padáků, vyplatí se.

Vidlice záleží v jakém je stavu, pružiny, jeslti je tam ještě hustý nebo už rozložený olej atd. trochu se ještě přitvrdit dá, jestli ji máš hodně měkkou - vyloženě plavat by neměla a např. ve srovnání s ČZ nebo jawkama se mi zdá vždy jak beton - asi není normální, je to ale určitě řešitelné.

Na olej jen opatrně a nepodceň Ona sice nic nežere, po městě klidně decko, jak ale jedeš delší plynulé pořád v záběru štreky tak 3deci není problém. Pápne si v horku a když ji začneš víc a víc točit, je to normální a dolévat olej není žádná ostuda, olejem se chladí. Jen ať tě to nazaskočí a nespoléháš, že nic nežere. A jinak pravda, fakt vydrží kde co, kde co odpustí a opravdu se nemá běžně jak přehřát ani v parnech na jihu natož u nás - bez obav. Ta mašina je spolehlivý dříč

Venca004
Venca004 napsal 03.07.11 v 17:57

Pěkná doufám že budeš spokojenej jak já

Stewenson
Stewenson napsal 02.07.11 v 22:12

Sém Ožralej nebo nevím ale jediné co vím že vidím fialovú motorků a ružovéj barák Kžadopádně mnoho štastnéjch kilometrů bez úrazu

Jaabar
Jaabar napsal 01.07.11 v 15:06

paráda, hezká motorka, klasické barvy. Dvouvál je dobrá volba. Ať tě vždycky všude ve zdraví do doveze a ty za ji

Andre55
Andre55 napsal 01.07.11 v 12:50

Máš to za 10 kolego. Moc pěkná Suzinka

raci
raci napsal 20.06.11 v 12:52

toz pekna suza preju hodne kilacku bez nehody a jen dobry zazitky pri seznamovani se s ni ;) je to dobrej lehouckej dvouval dobrej vyber