Yamaha XV 1900 Midnight Star (2008)

Vlastník tvrdy.p
Vloženo 8.6.2011
Aktualizováno 8.6.2011

Komentáře a hodnocení profilu
Nalezeno 23 záznamů

Lenfi
Lenfi napsal 24.05.17 v 15:43 10b.

Tos kupoval i s "baťůžkem"?

bilihor
bilihor napsal 04.03.17 v 08:51 10b.

Nádhera

tvrdy.p napsal 11.06.12 v 15:29

robokope děkuji, batůžek svoji barvou vlasů pěkně ladí k devatenáctce.

robokope
robokope napsal 11.06.12 v 00:03

nádherné , jak mašina tak batůžek. máš za 10 , hodně kiláčků v pohodě přeji

kovarradek
kovarradek napsal 01.02.12 v 23:54

Je zvláštní celej článek porovnávat cruiser se supersportem ale pěkně napsaný a stroj velice slušnej

stanley
stanley napsal 23.10.11 v 22:31

tvrdy.p napsal 18.06.11 v 20:29

Rubi, já bych mile rád napsal: je skvělá, super, je prostě skvělá, na druhou stranu, pravda je kolikrát lepší než cokoliv jiného. Samozřejmě je to můj pohled a nejeden majitel Yamahy 1,9 l by byl opačného názoru. Motorka není špatná, jen má své mouchy, které u jiných motorek neexistují. Děkuji za komentář a body.

Rubi
Rubi napsal 18.06.11 v 11:49

Krásná motka,ale tys na ní nenechal "nit suchou",takhle pomlouvat svojí krásku. Přeji pohodu v sedle.10b

Růža1800
Růža1800 napsal 13.06.11 v 15:00

Ale jasan já taky nejem svatej v žádným případě a stejný to bude u ostatních. Ale rychlost ve vesnici dodržuju aspon +- 10 km, ale psát sem že jezdim v obci nad 200 mi přijde ujetý.
Ale Yamaha je jinak bomba, pokaždý když ji někde potkám, tak ji obdivuju. A jedna z mála mašim, která má dokonale sladěný tvary brašen s tvarem mašiny

Malus-Animus
Malus-Animus napsal 13.06.11 v 12:44

přesně tak , navíc Vídenska je jak letiště kde se to zkouší ale k věci : ta Yamah 1,9L je šílené krásná Peťo

tvrdy.p napsal 13.06.11 v 11:01

Růža1800, Vaklaf, pánové za vše může jen a jen řidič a je mi to až nepříjemný, když veřejně píšu, že jezdím jak mozku zbavený (jak jsem již dříve psal, pochopí mě člověk co sedlal ostrého supersporta). Není třeba zde psát na jakém úseku a zda byl či nebyl dostatečně přehledný, prostě jsem jel nad přikázanou rychlost a hotovo. Bohužel stalo se a na svoji obhajobu jen dodám, že nejezdím pro ostatní účastníky silničního provozu bezohledně a nebezpečně. Podle mého bych zakázal dovoz či prodej motorových vozidel s konstrukční rychlostí nad 150 Km/hod. Chceš zde prodávat supersportovní či jiné motorky, ale i auta? Dobře, v tom případě jen s omezovačem do 150. Věřte tomu, že by bylo po problémech! V Evropě je omezená rychlost, tuším do 130 ,vyjimka dálnice v Německu, a přesto všechno se neustále vyrábějí silnější a rychlejší moto, auta. Při omezení konstrukční rychlosti by rapidně klesla nejen nehodovost, ale i spotřeba pneu a pohonných hmot, což by bylo velmi pozitivní pro naši zhuntovanou planetu. Dále by se snížila smrtelná zranění zvěře při střetu s dopravním prostředkem. Nemalou měrou by se ušetřily náklady na radary, pořizované pro účely Esenbáků, novější a novější techniku pro kontrolu nás a samozřejmě by se ušetřil náklady spojené s léčbou osob, zraněných právě při účasti v silniční dopravní nehodě. Nepotřebuji jezdit 300 v hodině, na sportu jezdím běžně 90 – 120 a však pionýr jezdil maximálně 65 a schválně, kdo z Vás nezkusil maximálku?! Přitom jízda na pincku nebyla nikterak bezpečná, hlavně ty bubnové brzdy.
Pro všechyn: párkrát jsem byl účastníkem moto vyjížděk, popřípadě se jen slezla parta nadšenců a jelo se. Řeknu vám jsou to stejní pitomci jeden vedle druhého a pozor: nejedná se o žádné nerozvážné mladíky, jeden by řekl muž, otec rodiny...hmmm ten bude rozumný, kde pak (samozřejmě najdou se světlé vyjimky). Dvojtá plná čára, žádný problém!!! Na dálnici si vyjedou aniž by se podívali za sebe, žádný problém! Předjíždění na železničním přejezdu, žádný problém! Oranžová na semaforu olizující červenou, opět v pohodě! A to bych mohl pokračovat.

Vaklaf
Vaklaf napsal 11.06.11 v 22:26

Zajímavej koráb, ať slouží A dále souhlasím s Růža1800 - 200km/h ve vesnici a 260km/h na 80ce, tak to je vážně už na vyšetření palice a ne o motorce

NoFate
NoFate napsal 11.06.11 v 21:03

Teda... jsi první, u koho jsem přečetla celou recenzi Hezky napsané a přeji hodně šťastných kilometrů, 10 b.

Růža1800
Růža1800 napsal 11.06.11 v 19:35

Myslím si, že za jízdu po vesnici ve 200 km/h nemůže ani tak motorka jako spíš vypatlaná hlava

tvrdy.p napsal 10.06.11 v 20:26

Ahoj motorkáři, děkuji za komentáře a hodnocení. Rozhodl jsem se, že v brzké době přiložím motorky mého mládí, jako např, Jawa pincek, Gilera, Hodna XL, Cagiva Supercity 125 a elefant 900. Po zkušenostech nechci itala ani vidět, takže komentáře budou vystihovat jejich kvality, tedy nedostatky. Mějte se a hodně kilometrů bez nehody.

Peterka72
Peterka72 napsal 09.06.11 v 11:33

Pěknej koráb i komentář . Přeji hodně spokojených kilometrů . U mě určitě za 10b.

žižala.
žižala. napsal 08.06.11 v 18:41

Krásný a silný stroj jasná 10ka.

Topol
Topol napsal 08.06.11 v 18:23

...pěkná definice toho ,čemu se říká stárnutí ..ba ne,mám to přesně tak a jsem rád,že člověk ty jalová léta na sportovních litrech a šestkách přežil...a teď už jen samá pozitiva v sedle cruiserů.Za deset bodů,jak jinak.

Raduzzo
Raduzzo napsal 08.06.11 v 17:11

supr lokomotiva, tak at si rychle zvykneš

FIDO.
FIDO. napsal 08.06.11 v 16:58

pro mě dobře popsané. krásná mašina 10b.

Boža
Boža napsal 08.06.11 v 16:36

Zajimavé čtení parádní motorka přeji pohodu na cestách dávám 10 bodů

Petr.VF
Petr.VF napsal 08.06.11 v 14:54

Krásný obr. Jinak s těma budíkama máš pravdu, soused ji má a taky si na to stěžuje, zas na druhou stranu se na ně moc koukat nepotřebuje
Jasných 10bodů

periflex
periflex napsal 08.06.11 v 14:46

měl jsem podobný pocity při přecházení na cruiser .Tak hodně pohodových km!