Honda CBF 1000 (2010)

Komentáře a hodnocení profilu
Nalezeno 10 záznamů

RBK
RBK napsal 20.10.11 v 10:05

to jsou zvraty, motorka už je na prodej, no tak to tu sleduju ty jsi rozpolcená osobnost motorka střídá motorku, ale zase na co čekat, tak jsem zvědavej co to bude příště

podle-ženy-puberťák
podle-ženy-puberťák napsal 21.06.11 v 12:35

Děkuji za zhodnocení nejen Mr. Kriegovi
Já jsem především cesťák, proto ty úpravy. Vstroma jsem měl, ale necítil jsem se na něm tak perfektně jako na CBFku. Značky KTM i BMW jsou určitě dobré, jen já věřím nejvíce Japončíkům. Na dlouhé cesty jsem měl GW, ale musí jít z finačních důvodů z domu, a tak volba CBF s ABS ve výprodeji byla pro mne nakonec ta nejlepší. Už se těším až ji protáhnu někam daleko
Hezké dny nejen CBFkařům

TomCBF1000
TomCBF1000 napsal 21.06.11 v 08:07

tak vidím prvně CBFko laděné do surového cestování (viz kufry a velké plexi), je to opravdu nádherná a hrozně vděčná motorka, ale musím říci že preferuji to k čemu je určená v základu - cestovně silniční. Člověk se s ní dokáže vyblbnout a zároveň je připravená polikat i stovky km denně na cestě k moři či do Alp. Je pravda, že u standartního plexi fouká ( ikdyž je max vytáhnuté), ale kdybych chtěl primárně cestovat šel bych spíše do ktm nebo bmw, případně suzuki V-strom není špatná volba na daleké cesty a cenově je na tom také hodně dobře.

Nicméně CBF 1000 je úžasná moto ( pro mě ta nejlepší) a přeji spoustu spoustu šťastně najetých Km !!!

TonyR
TonyR napsal 08.06.11 v 21:55

Koukám na novej stroj, tak hodně pohodovejch kilometrů a žádný srážky s blbci

mmarinak
mmarinak napsal 05.06.11 v 16:12

Blahopřeju. Myslím, že budeš spokojenej. Ať to jezdí v pohodě.

Milan-Fzs1000
Milan-Fzs1000 napsal 22.05.11 v 18:15

Taky blahopřeji k novému stroji.

projectill
projectill napsal 21.05.11 v 11:05

Nádhernej stroj, spoustu bezproblémových kilometrů a 10b !

Malp
Malp napsal 18.05.11 v 20:56

Čau draku,velký překvápko,velká gratulejšn ať ti slouží.Ty zrcátka jsou fakt na obdivování vlastních svalů ,ale vše je o zvyku.

podle-ženy-puberťák
podle-ženy-puberťák napsal 15.05.11 v 14:34

Já si v nich vidím část loktů, a taky budu dávat širší neorigo plexi, takže proto...

Jízda
Jízda napsal 14.05.11 v 22:49

Ahoj moc pěkná gratuluji ke koupi 10b jasných jen nevím k čemu rozšíření zrcátek je v nich na rozdíl od ostatních motek vidět vše