Cagiva W12 (1993)

Aktualizováno 10.6.2007

Komentáře a hodnocení profilu
Nalezeno 12 záznamů

Kacess
Kacess napsal 04.06.13 v 15:50 10b.

Boží stroj, taky jí mam

Aivn86 napsal 11.11.07 v 10:08

Tak to jsem rád,že ti tam budnda moja sedne.... Na mě byla vopravdu trochu větší

marekskvarek
marekskvarek napsal 02.10.07 v 20:49

zdarec palec! tak minulej tejden byl pro bundu křest ohněm respektive deštěm a musim řict, že sem byl opravdu překvapenej mokrej sem byl akorat jak sem se potil protože sem chtěl vyskoušet tu vložku ,ale dešť sem vubec necitil. A pršelo bych řekl že slušně. Tak sem rad že ji mam

PepanTDR
PepanTDR napsal 14.08.07 v 00:20

Čuss. Mužu se tě zeptat, kolik z ni tak vytáhneš? Ja vim, že to neni u těhle motorek duležity, ale prostě mě to zajima, kdyžtak mi prosim tě odpověz do profilu, dik. Jinak pěkná motka

Aivn86 napsal 10.06.07 v 11:06

No tak manuál stáhneš na www.cagiva-club.com tam je všechno... tak tam koukni.

napsal 31.05.07 v 11:42

Ahoj, tak jsem včera koupil tuhle super mašinu. Nemáš k tomu nějakej manuál, popřípadě nevíš kde ho stáhnout nebo sehnat? Ještě bych se chtěl zeptat na olejoznaky. V levo na motoru dole je olejoznak velký ten je na motorový olej. A pak mám ještě malý asi tak o průměru 1cm vlevo na motoru. Ten je na co? Mockrát dík.

napsal 17.04.07 v 13:38

to není W12 je to T4 350e nikde sem nenašel mistnost pro tu mašinu tak sem ji dal sem

Aivn86 napsal 06.04.07 v 17:34

Tak myslím,že zkušností mám dosti. Dvě zimy jsem se v ní vrtal protože mi zlobilo startování v zimě. Měl jsem rozebranej skoro celel motor asi 2x. Takže vím jak se co seřizuje. Nakonec jsem zjistil, že chyba byla v opotřebovanejch uhlíkách startéru a tím pádem malé otáčky při startování. Výměna a vše je v poho. <br />
<br />
Například seřizování ventilů je naprostá hračka asi tak na 15min. Mašinu doporučuju. Jsem hodně spokojenej. Nebál bych se jí. Když budeš mít víc dotazů tak mi klidně napiš na e-mail. Rád poradím. Když by jsi měl potom nějakej problém tak můžu i poradit přímo s opravou. Teda jestli ji nakonec koupíš... Zatím čus.

napsal 05.04.07 v 08:54

Zdarec Ivo!<br />
Chci si podobnou motorku pořídit, máš nějaký zkušenosti s opravami? Zejména výměna rozety, řetězu, seřizování ventilů apod. Mám v merku W350, to je asi , to co máš ty. Páca

Bhaal
Bhaal napsal 04.02.07 v 20:56

jo takovou bych taky chtěl

napsal 10.11.05 v 10:00

Hele teď to nevím určtě ale nejspíš jsou to MITASY Enduro. ALe fakt teď nevím musím se kouknout. Už ji mám zazimovanou. V provozu to není špatný. Někdy mám pocit, že na klouzavějším povrchu má tendenci po přidání plynu uklouznout, hlavně v zatáčce. Mě to nevadí já si ten drift užiju.

napsal 16.10.05 v 22:25

Ahoj,ta guma na zadku je Trailmax ci co? A JAKA je v provozu?