Harley Davidson XL 883R (2008)

Vlastník Goodman
Vloženo 22.8.2010
Aktualizováno 6.9.2010

Komentáře a hodnocení profilu
Nalezeno 11 záznamů

reno-reins
reno-reins napsal 03.01.13 v 14:47 9b.

Krásnej, kámoš má uplně stejnýho

NobleSix
NobleSix napsal 27.02.12 v 10:49

Tenhle model je krásnej... jediny co mi na něm vadí je jak je to malý škoda :/

Rimmerak
Rimmerak napsal 06.06.11 v 09:57

Krásnej. V sobotu jsem na něm jel na HD-days v Praze. Bohužel nesouhlasím s tím, že každej kdo se svez skončí u HD Zátah je opravdu suprovej, 70Nm je znát.
Ale vůbec mi tedy nesedly ty ohromný vibrace a zvuk motoru - kdybych to vlastnil, bál bych se že se ventily utlučou jak čínani ve frontě na rejži. Převodovka je přesná až na obří ránu při řazení jedničky.
Je mi 23 ale po 25km jsem byl tak chabrus na záda, že sem nemoh ani slézt :( Odpružení neexistuje :(
Hlavní je, že jsi spokojený a ať ti jezdí.

hekr
hekr napsal 28.10.10 v 18:38

Já myslím, že s motorkama je to dneska stejné jako s autama .Dneska jsou spolehlivé jak motky, tak taky auta.I když mám haryka, tak bych netvrdil že mám něco extra .Nemám , ale jsem s ním spokojený a vooooo tooomm tooo jéééééé

bob-dreamer
bob-dreamer napsal 28.09.10 v 19:42

To asi kamarád ještě nesedlal Goldwinga Neznám moc majitelů HD, ale ty co potkávám, tak jsou většinou náfukové co ani nemávnou. Cítí se jak nadlidi, že mají drahý stroj co si nemůže každý dovolit... ZNÁM TĚ, TAK VÍM, ŽE JSI VYJÍMKA Jo a to víš, že v 82-83 zachraňovala HD před krachem Americká vláda a zakázala dovoz motorek nad 700ccm Ameriku tehdy válcovala Honda a jiné spolehlivé stroje Hodně šťastných kilometrů a doufám, že se na něm uvidíme i až bude veteránem Jinak 10b za stylový bike

Kokřík
Kokřík napsal 26.08.10 v 10:45

Taky přeju super zážitky na cestách a spokojenost s Haryčkem ,akorát můj úžasný kamarád říká,"...všichni jednou skončíme u BMW " a měl pravdu ten jasnovidec,už půl roku jezdím na BMW R1200GS a musí mě z ní sundat lopatou,nějak nechci dolů

Boža
Boža napsal 23.08.10 v 20:31

Kamarád kecá HD bych nikdy nekoupil, je to předražená Amerika každý má jiný vkus a to je dobře každý ať má co se mu líbí a tak všem spokojeným motorkářům přeji pohodu na cestách tobě přeji aby Ti nadšení vydrželo co nejdéle ode mne 10 bodů

Čokl
Čokl napsal 23.08.10 v 19:45

eli600
eli600 napsal 23.08.10 v 18:54

Jasně kdo jednou zkusí nikdy jinak nedám dopustit nejspolehlivější moto co jsem měl 10 .

Kong
Kong napsal 23.08.10 v 14:35

moc hezká, škoda jen, že je tak zakrslá, jinak bych do ní taky šel...

istonbike
istonbike napsal 23.08.10 v 00:11

Krasavec a navíc krásně malej ale z velkým srdcem za 10b s přáním jen pozitivních vibrací v sedle