Cagiva Raptor 650 (2001)

Komentáře a hodnocení profilu
Nalezeno 10 záznamů

Raptík
Raptík napsal 04.01.11 v 21:07

velice dobrá volba!! Je to vážně krasavec

Hasman napsal 05.12.10 v 15:50

čau děkuji za ten nápad ,,ale je pravda že jsem ho u tebe viděl ,,pak jsem scháněl něco podobného na to sedlo ,,no a nic moc ,,a tenhle je prostě nejlevnější ,nejhezčí,a jde tam docela pěkně přidělat a ladí s mašinou ,,prostě patří na raptora a ty jsi byl 1kdo na to přišel ,,jinak i s poštovným jsem ho měl za 400kč což je bezkonkurenční a uplně postačující ,,jinak neboj pracuju na mašině pár novejch nápadu jsem na ní ještě uplatnil takže až jsem dám fotky hotové motky :) tak třeba se taky někdo inspiruje

spidi.cz
spidi.cz napsal 29.11.10 v 01:24

Češtzna nemusý bít tvúj kobylek.
Aby ti to jezdilo...

spidi.cz
spidi.cz napsal 29.11.10 v 01:23

Přeji fajn cestování. je to zajmavý kolik borců okoukalo po mne ten malý zadní batůžek na Raptorovi...

Hasman napsal 01.09.10 v 16:33

jejda dík já měl plnou hlavu mašiny takže pravopis šel stranou tak sorry ,,,,,no oni ty kulatý zrcátka mě vadily ,byl z nich taknovej pro mě nezvyklej výhled ,,a tyhle co tam mam teď jsou ještě v poho,,víc se mě s nima líbí

Najt_Rajdr
Najt_Rajdr napsal 31.08.10 v 14:31

Pěkný kousek chlape :) Jenom Oryginálnní se píše Originální :D Dyť to bije do očí... a když jsem si přečetl s tím mickeymousem, tak máš recht, vypadalo to psyho :)) Jen nevím jestli sis co se týče výhledu těma mini novýma pohom. Cagivě fandím, super motor, ať to lítá! 10

Red-Raptor
Red-Raptor napsal 25.08.10 v 05:38

Hasman napsal 04.08.10 v 20:35

čááááu kolegovéé ,,,,dík moc ,,,,raptoři jsou krasavci prostě ,,ještě na něm máknu postupem času ,,zatím si na sebe zvykáme ,,a je to teda dravec

aniani
aniani napsal 03.08.10 v 22:18

Pěkná!!! Mám hezčí,ale tohle se mi líbí taky.

Marex
Marex napsal 03.08.10 v 22:13

Jé! Zdar draku!!! Vítej do rodiny!!! Tak opatrně. Je to krasavec!!!