Suzuki GSX-R 1000 (2005)

Aktualizováno 13.4.2009

Komentáře a hodnocení profilu
Nalezeno 10 záznamů

MiP_ napsal 28.05.09 v 16:55

Nebyl...na 750 jsem dal Most 1:52 a Brno 2:19,8 měřeno ručně stopkama.
Na litru jsem jel Best lap vždy první den.v Mostě 1:50 Brno 2:17,8 Měřeno ofiko transpondérem... Po dvou čuchancích jsem se ale trochu uklidnil.Spíš začínám kroužit víc pro "zábavu" než na lov časů a snažím se ty časy stabilizovat na určité úrovni. Odstranit chyby...a potom se zase začít "rozíždět" za rekordy

Touringrider napsal 16.05.09 v 20:24

a brno... ten cas... nebyls nahodou na stary 750 rychlejsi? nebo si te pletui??

Touringrider napsal 16.05.09 v 20:16

... ja jsem to myslel tak, ze logo PSI nosis dobrovolne, logo vyrobce bot taky nosis... atd... Samozrejme pokud te tihle hosi nejak zasponzorovali, tak je ok... jen at jsou videt.. ale jinak... nalepilo bych jedine nekoho, kdo ma zasluhy... Jinak samozrejme to bude jak budes chtit... to ja spis jen tak premyslel nahlas... kazdopadne moje dalsi komba nejspis bude PSI, protoze namiru. Ale pokud nedostanu extra cenovku, chtel bych, aby tam to logo bylo zadny nebo co nejmensi

MiP_ napsal 04.05.09 v 21:36

No až bude nějakej opravdickej Sponzor, kterej do mě něco investuje, tak tam reklama bude. PSI mám na kombinéze...to jim musí stačit. Jinak kapoty moc do kupy nedávám...zatím se mě je daří úspěšně brousit o asfalt. :

Jinak časy jsem psal.Most 1:50 Brno 2:17,8

Touringrider napsal 30.04.09 v 00:22

tak urcite sponzor by ta,m bejt mel ne?

kdyz uz nosis zadarmo logo ... PSI? nebo jina firma... boty atd... urcite si sponzor zaslouzi byt zverejnen...

tak to d¨slape... brno bylo? a cas?

Dawe02
Dawe02 napsal 20.03.09 v 16:14

Dobra znacka, dobry model, dobry pilot.

Kirby
Kirby napsal 11.03.09 v 15:21

Luxus okruhovka tak hodne stesti na okruzich way of live

madmarty
madmarty napsal 10.03.09 v 15:08

parádní stroj.doufám že ti dlouho vydrží a zase se někdy potkáme na silnici

MiP_ napsal 08.03.09 v 11:50

Nástřik se chystá příští měsíc (březen) Zatím řeším dilema, zda upřednostnit TEAMové barvy s DAWEM nebo "sponzorské" barvy kámošovi firmy.

wario
wario napsal 07.03.09 v 07:31

chtělo by to nějakej nástřik kapot , jinak pěkná