Suzuki RF 900 (1996)

Komentáře a hodnocení profilu
Nalezeno 14 záznamů

Pechyjo
Pechyjo napsal 16.07.10 v 21:34

No koukám žes to dal pěkně do šusu, tak hlavně ať to zase nerozstřelíš
Jinak za odvedenou práci máš za 10b

kowis
kowis napsal 18.04.10 v 21:57

čau draku, jsem hodně rád, že jsi dal moto dokupy - já s ní nalítal cca 30.000 km a byla to pro mě fakt raketa. S tou maximálkou mám stejnou zkušenost ( ale je to jen dle tachoše a tak si myslím, že opravdová rychlost je někde okolo 270 ).
Tak ti přeju, aby sis užíval jízdu na té mé mojí bývalé .
Jen škoda, že jsi jí nenechal v původních barvách - mos stejných jsem jin na cestách nepotkal.

aifel202
aifel202 napsal 01.10.09 v 22:07

Dobrá oprava

tureg napsal 24.09.09 v 19:38

Jak říkám 285 jsem viděl a vzhledem k tomu že ještě pár set otáček chybělo se asi logicky DOMNÍVÁM že by tomu tak mohlo být.

SensationBlaack
SensationBlaack napsal 24.09.09 v 18:50

Ze by dala pres tachometrovich 290 to ani neda ThunderAce to bych chtel videt...

deimos
deimos napsal 06.04.09 v 14:41

Víťan
Víťan napsal 13.03.09 v 09:56

Ahoj.
Máš moc pěknou klasu.
RF je pohodovka a je moc pěkná.
Dávám ti 10
Přeji klidné jízdy a někdy ahoj.

tureg napsal 13.02.09 v 19:45

Zdar carlosi , jak vidno potvrzuje se pravidlo že to většinou buď schytá motorka nebo řidič A ohledně těch držáků stupaček : nenapsal jsi kterou stranu a zda řidičovu nebo spolujezdcovu ale pokud se ti nechce kupovat nové www.partsdepot.cz tak se podívej tady : www.motopuzzle.cz , tady něco mají , snad i to co potřebuješ ty. A ty beznehodováé kilometry si (a všem) taky mooooc přeju.

carlos38
carlos38 napsal 12.02.09 v 19:17

tyjo, skoda jí, zrovna koukám na fotky a řikám si jaký pěkný eReFo, pak koukám na foto se zábradlím a řikám si, co to sakra je? přečtu si text a čumim jako vůl. jinak sem si všiml, že sis moto asi moc neužil. ja taky loni ne- ten samý problém (zatáčka). taky teď spravuju, jen co mam chvilku volna (aspoň se přes zimu nenudím ), ale podstatne mé moto dopadlo lépe, jen odřené plasty, výfuk a ohnutá základna stupaček (a to se chci zeptat, kde ji sehnat R6, rok 99. dela se replika?). ja si vykloubil 4 prsty a mel sem sedrenou prdel a stehno jak pes přesto jen potvrdím, že kombiněza opravdu odvede svou práci (Dainese). snad to dáš brzo do kupy a budes zas lítat. přeju mnoho km bez dalších nehod

tureg napsal 17.12.08 v 18:35

kowis > zdravim,moto je opravene zatim jen castecne - je uz v pojizdnem stavu ale je na ni zalostny pohled . kapoty a lak prijdou na radu v prubehu jara jelikoz ted na to neni vubec cas ..fotky pak urcite dodam :)

kowis
kowis napsal 13.12.08 v 00:10

zdar draku, doufám, že už máš moto opravenou. pPřímo tu tvojí jsem sedal 4 roky. Byla to moje první velká motorka a naučil jsem se na ní pořádně jezdit. Jak jsem se dočetl, že jsi s ní lehnul tak mi to bylo hodně líto ( sdcová záležitost ), ale hned níže jsi psal, že jí opravíš což mě moc potěšilo. Jesli už je v cajku tak pošli fotky. Díky

BobRF
BobRF napsal 09.10.08 v 09:45

Je to škoda ale rf se dobře opravuje sam jsem to dělal pokus se sehnat origo boční nafuky ala testarosa s tema je RF nej jinak polepy mně dělal v motolepo vve vsetíně a byly super mužeš se kouknout tak at e daří

aifel202
aifel202 napsal 25.08.08 v 01:52

Tý vado, to musela být pecka
Hlavně že žiješ
Držím palec při opravě, a snad se někdy kol moravy potkáme

Ninjista
Ninjista napsal 12.08.08 v 17:35

Přesně v týhle barvě se i RF nejvíc líbilo