Moto Guzzi Breva 1100 (2008)

Vlastník BikeRR
Vloženo 22.2.2008
Aktualizováno 28.8.2009

Komentáře a hodnocení profilu
Nalezeno 14 záznamů

BikeRR
BikeRR napsal 31.12.12 v 22:29

stýská se mi po ní... :´- chtěl bych jí zpět...

simonberan
simonberan napsal 05.05.09 v 17:45

Stylová záležitost, moc pěkná.

BaluJarda
BaluJarda napsal 06.03.09 v 17:47

jens38
jens38 napsal 21.04.08 v 15:27

moc pěkná

BikeZ
BikeZ napsal 12.04.08 v 21:34

No to je masakrrrr ,Prostě nádhera.

wario
wario napsal 06.04.08 v 11:52

paradní stroj

lahvacek
lahvacek napsal 27.03.08 v 17:42

je moc pěkná, ale můj styl jsou ty hondy přeju hodně spokojených Km

LucasBartone
LucasBartone napsal 18.03.08 v 20:41

ahoj, tak přsně pro to pohodlí a cestovní ducha jsem si Brevu pořidil také...myslím že na naše silnice naprosto ideální moto, hodně zábavy GL!

BikeRR
BikeRR napsal 10.03.08 v 09:29

Zdarec Karlosy, je to opravdu nesrovnatelné, fároš je technologická špička, ten výkon, váha, stabilita, prostě při rychlé jízdě na rychle a čisté silnici bezkonkurenční svezení(samozřejmě zavodního stylu),ale člověk to vytlačil z garáže, zahřál a vyjel na projížďku na úseky, které už máš stokrát projeté, kde znáš zatáčky, stav silnice a podobně, takže vlastně jezdíš pořád stejné stratě a jen piluješ průjezdy( a doufáš, že tam nebude nějakej bordel, nebo olej, jinak seš jasnej), za půl hoďky max za hoďku přijedš zpátky domu, unavenej, rozlámenaj, a na zadní pneu 1mm dole, už jenom to riskování zda nebude někde na trati nějaké překvapení mě vždy děsilo. No a pak si brácha pořídil XJ600S a táta burgamana 400 a mluvili že by sme mohli nějak na dovču na moto. Pro mojí ženu nepředstavitelná myšlenka, že by na tom prkně měla ujet nějakych 2500km a popravdě já taky ne. Taky jsem čirou náhodou vyhrál loni na výstavě motocyklu zapůjčení Moto Guzzi Breva 850 na víkend a bylo jasno. najednou sem se jel projet, a ejhle 300km výlej jak nic, žádná únava, pohodlí, ten V-twin je kapitola sama prosebe, člověk to srdce motorky prostě cítí a zátach pěkně v nízkých nemá při běžném provozu konkurenci. Ale i přes svůj pohodlný a cestovní předurčení je i v té Brevě skryt sportovní potenciál, rám je pevný a dá se naklonit bez zavlnění až ke šktnutí stupačky. I brzdy s tou váhou nemají sebemenší problém, jsem překvapen, že Breva má pancéřové hadičky v základu, takže zastavit tento stroj není žádný problém. Ani maximálka není tak malá kolem 220km/h na našich silnicích opravdu stačí.No prostě.jsem opravdu spoky

perlufanda
perlufanda napsal 10.03.08 v 03:11

To s tím výkonem a koňma tvrdím taky. Guzzi je Guzzi

karlos2
karlos2 napsal 06.03.08 v 22:28

čau,docela zajímavý přechod ,až trochu pojezdíš,docela by mě zajímal tvůj názor - nedá se porovnávat zcela,ale spíše dojmy Fároš - tohle lol lol
jinak hodně pohodovejch km

XJelen
XJelen napsal 02.03.08 v 14:26

Až přijde sezona, se ozvi, zajímají mě tvé dojmy, mám ji v hledáčku

Petr-Guzzi
Petr-Guzzi napsal 26.02.08 v 11:27

Dobrá volba Gratuluji
S těm koňma to papírově vypadá bídně, ale krouťák odspoda to bohatě nahradí a počkej, až se ti motor trochu rozdejchá, tak při běžném provozu (do 200 km/h) ti to bude stačit i na většinu zmrzlin. sám jsem šel na gůzi po blejdovi, ninje 9 a dukárně a nelituji

brehy
brehy napsal 25.02.08 v 18:09

Také sem si udělal radost a koupil si ji také´.Je to supr motorka na cestovańí i na svižne´svezení.dokoupil sem si kufry z Norgea a je to ná´dhera.Včera sem jí vyhnal pavouky
z vejfuku.Ahoj