Lifan LF 200GY (2007)

aronek napsal 04.01.10 v 21:25

pěkné,dávám10b.

superfena
superfena napsal 25.05.09 v 08:25

chlapi přesvědčili ste mě. V pátek sem se byl na tuhle čínskou strojovnu dívat a rozhodl sem se ji koupit. Je to přesně ta samá jakou má Jendys akorát v červené, doufám že neudělám chybu, měl sem už i Yuki 125 (teda mi moto zástup ostrejch cross, 2 silnice a kupu českých motorek). Jestli máte další informace na co si dát pozor u téhle dvoustovky tak dejte vědět. Raději bych problémům předcházel, než je pak řešil na cestách. čau Franta

Olísko
Olísko napsal 13.02.09 v 21:05

Ahoj.Jak přišla ta motorka k názvu nevíš. Já mám to samé ale jmenuje se to KINOARD , má jinou přední masku -mimochodem už jsem jí recikloval a koupil jinou - a barvu.

M.a.d.y
M.a.d.y napsal 03.07.07 v 22:21

Ty jo, ty po nich moc nelítáš, ale co já?

jendys napsal 03.07.07 v 07:59

Díky, Bobe Snad to fšecko přežiju

bobmb
bobmb napsal 02.07.07 v 21:45

hlavně se nezab dědku <br />
se na to někdy přijedu mrknout <br />
ať slouží a dlouho užíváš zábavy po picasvskejch polích

jendys napsal 28.06.07 v 22:03

Zdenku, máš to v mejlu . Jinak dík za rady a jak to půjde, gumy vyměním. Měj se

Zdenek-UAE napsal 28.06.07 v 15:25

BTW, odkud jsi presne? Nemame to moc daleko, zrovna se chystam na mesic do Cech, treba se potkame.

Zdenek-UAE napsal 28.06.07 v 15:03

Ahoj Jendy, k tem pneumatikam i ostatnim zkusenostem jsem ti uz poslal email. Pokud jde o ty &quot;kritiky&quot; tady, docela se divim, ze plytvas energii na debaty s detmi.

jendys napsal 27.06.07 v 23:12

Dextere.hol díky za tvůj komentář . Zabloudil jsem na tvůj profil a zjistil jsem, že jsi skutečný a vyježděný znalec, když ani - kromě firemního označení - nevíš, co jsi si za své vydřené penize pořídil a co jsi s tim provedl. Fakt dík, tvoji kritiku beru

jendys napsal 27.06.07 v 08:45

Dexter.hol + hancttr - pro někoho, kdo má na japonce to je verk, pro mě v rámci mých možností radost. Přeju Vám pánové, aby jste celý život měli jen úspěchy (jak v životě, tak na mašině), nikdy si nerozbili hubu (jak v životě, tak na mašině) a hlavně vždy měli na lepší motorky <br />
OnBa - můžeš mě na mail stručně sdělit něco bližšího? Díky<br />
50ccm - díky za odkaz, zkusím to<br />
Zdenek - máš špatné zkušenosti s originálními pneumatikami?

smazany27658
smazany27658 napsal 25.06.07 v 15:07

No coment

napsal 25.06.07 v 09:55

Johoho tak to je hodně zajmavá motorka

OnBa
OnBa napsal 25.06.07 v 08:36

už nikdy víc jí nechci

650ccm
650ccm napsal 25.06.07 v 07:57

Ahoj Jendys - nechci Ti kazit radost z pohledné motorky, ale ... není to jako Yuki Cross (prohlédni fotky a uvidíš obrovské rozdíly). A na forum je diskuse &quot;Klub čínských chopperů&quot; a tam Schollochov stručně popisuje zážitky z cesty téhle motorky do Rumunska. Možná by Ti negativní zkušenosti pomohly v odstranění problémů dříve, než nastanou. Jen musíš ze Schollochova vytáhnout, o co konkrétně šlo, protože on tvrdí, že kromě motoru všechno - což nemůže být pravda.

Zdenek-UAE napsal 25.06.07 v 07:18

Ahoj, jestli ti muzu poradit z vlastni zkusenosti, hodne rychle si to prezuj na poradny gumy, nebo aspon vymen duse. Ostatni uz uvidis sam prubezne. At ti to dlouho jezdi.