Vespa GTS Super 300 (2023)

Vlastník s4r
Vloženo 17.5.2024
Aktualizováno 31.5.2024

Komentáře a hodnocení profilu
Nalezeno 16 záznamů

Neeno
Neeno napsal 31.05.24 v 16:02 10b.

Jojo,ty společné zážitky ve dvou jsou k nezaplacení. A o úsměvu na tváři ani nepochybuji,na Vespě to ani jinak nejde.
Jinak ta červená je fakt super...miluji červenou

Petr7474
Petr7474 napsal 27.05.24 v 09:50 10b.

Krásné čtení. Gratuluji k Vespě i manželce

DESMOFulcrum
DESMOFulcrum napsal 26.05.24 v 19:00 10b.

Benvenuti nella famiglia dei vespisti.

Máte to krásný, ať nosí jenom radost!

GTSka je pořád krátká. Rozkmitání řidítek při dojíždění dělá kolikrát jen ojetá přední guma. Hlavně ale kufr (i originál). Pomáhají závažíčka v koncích řidítek...trochu, přední nosič zatížený tak na 3kg - bez kmitů.

Kup si kufr a rozbije se ti to taky Já ho vyhodil, žena si zvykla.

callowsick
callowsick napsal 26.05.24 v 08:55 10b.

Targus
Targus napsal 24.05.24 v 17:12 10b.

No hééj, to je jako vážně celý ten červený bazmek ze železa a ne z Trabanta? Tak to mě zajímá!

První pohled na první fotku - TVL, který dobytek takhle zkrosil československého pincka Jawa 20?

Pak už jsem nabral vítr a provedl orientační zkoušku v místě a čase.

Ohledně toho kmitání řídítek - řekl bych jen tak od zeleného stolu, že přední vidle zažila něco, co zažít neměla. Anebo tam byla chyba v tlumení (bio- a eko- tlumiče bez oleje, bo grýndýl), případně někde nějaká velká vůle na uložení předního kola, nebo vidlice.
Konečné resumé? Je fajn, že umíte trávit čas společně, to se dnes už tak moc nevidí!
A moje trapná poučka na závěr - děti nebudou vzpomínat, na to, co všechno jsi jim koupil, nýbrž na to, co všechno s tebou prožily.

Kazzi1974
Kazzi1974 napsal 21.05.24 v 19:17 9b.

Skvele popsane.
Absolutne souhlasim se vsim co jsi napsal co se tyce oduvodneni vyberu.
Ten popis je hodny marketingovych materialu Vespy ?
Normalne jsem mrkl hned na dostupne Vespy.
At slouzi a mnoho krasnych zazitku.

lan
lan napsal 21.05.24 v 06:11

Krásně napsáno,moc hezké počtení

Vladounreal
Vladounreal napsal 19.05.24 v 18:34 10b.

Moc pěkné čtení. Napsáno s citem a radostí pro jízdu. Motorka není od toho , aby se ti přášilo od kol. Má tě dostat na pěkný místa, dát ti radost z jízdy , poznat blíže lidi a ne pálit gumy.
Je jedno na čem sedíš prostě patříš do rodiny

eibenberger
eibenberger napsal 19.05.24 v 17:34 10b.

Mám tu samou, červenou třístovku, jen trochu starší, ještě ne HPE, s velkým Plexi a kufrem..je to přesně jak píšeš.. měl jsem jí jako dočasku, než přejdu na větší moto, a tolik mě saturuje a naplňuje mé představy a potřeby od dojíždění do práce po občasné i delší cestování, že pořízení moto odkládám a je ve hvězdách.. bonusem Vesp dále je, že spojují super lidi a společné akce jsou osvěžením mysli a duše.. tak držte oba stopu a někdy nashle..

s4r
s4r napsal 19.05.24 v 14:46

Všem velký dík!

Dan66
Dan66 napsal 19.05.24 v 11:34 10b.

Pes69
Pes69 napsal 18.05.24 v 23:07 10b.

Moc hezky jsi to napsal!
Větší výkon i větší nádrž jsem si vždycky přál, ale asi se nikdy nedočkám .. i tak je vespa báječná ..

(Ten se žlutou vespou)

Sema
Sema napsal 18.05.24 v 22:23 10b.

Super recenze. Vespám zdar.

rudirt
rudirt napsal 18.05.24 v 08:25 10b.

Jedna z nejlepších recenzí *motorky? *skútru? ne *VESPY!!!
Dlouho jsme se s manželkou tak nezasmáli při sobotním
ranním pročítání webu motorkari.cz jako dnes.
Díky!!!

Milan1963
Milan1963 napsal 17.05.24 v 12:31 10b.

Recenze . Skútr taky. Mám i motorku, i Piaggio X9, doplňuje se to, jak píšeš. Přeju další radost s Vespou.

Guga
Guga napsal 17.05.24 v 09:58 10b.

Paráda veliká
Zaujali jste správný postoj po všech stránkách, smekám