Jawa RVM Scrambler 500 (2022)

Vlastník Sir_CHerokee
Vloženo 23.12.2023
Aktualizováno 24.12.2023

Komentáře a hodnocení profilu
Nalezeno 24 záznamů

spike-cz
spike-cz napsal 06.03.24 v 17:33 10b.

Fazer-FZS
Fazer-FZS napsal 09.02.24 v 22:33

Ať slouží ku spokojenosti.

Fazer-FZS
Fazer-FZS napsal 09.02.24 v 22:32 10b.

Sir_CHerokee napsal 08.01.24 v 16:12

=> limbus díky za informaci. To jsem netušil.

limbus
limbus napsal 08.01.24 v 14:58 10b.

Ahoj jen bych upřesnil,že ten borec od pana Kordy to tahá z Alíku a né po známosti.
Originální nosič dodává Jawa a to škubání mi daly do kupy v Dirtbikes.Chce to jen
brnknout do Jawy a dá se s nimi domluvit .Jinak přeju spoust šťastných kiláků.

Goodji
Goodji napsal 06.01.24 v 20:01 10b.

Sir_CHerokee napsal 29.12.23 v 19:13

=> Bert-Jawatesty díky, právě proto jsem jí dal přednost před klasickou červenou.

Bert-Jawatesty
Bert-Jawatesty napsal 29.12.23 v 18:23 10b.

Moc pěkné moto, líbí se mi kombinace zelené a přírodní kůže :)

Sir_CHerokee napsal 28.12.23 v 20:37

=> EWING Díky, to rád slyším. Je to trochu cesta do neznáma, ale působí solidně a kvalitně.

EWING
EWING napsal 28.12.23 v 20:34 10b.

Máš to hezké. Ať slouží. Já jsem spokojený.

Sir_CHerokee napsal 28.12.23 v 17:36

=> zimirekm jen nevím, o jaké slevě píšeš. Tohle není levnější stroj než Honda CL500, ani nemůže být... lepší hardware. Ty doplňky...to jo, to je bolest Jawy, však jsem o tom psal.

zimirekm
zimirekm napsal 27.12.23 v 18:55 8b.

Ahoj. Mozna kdyby jsi vice cetl, vedel by jsi, ze na Hondu by jsi snadno koupil i doplnky od Hondy. A na rozdil od tve moto by tam ty doplnky pasovaly naprosto v pohode. Ale to uz tak v zivote chodí ze sleva neni zadarmo. Tak hodne stesti se schanenim sikovneho mechanika a at to vyjde levneji... Za me hezke moto. Pokud si ji nechas, jiste poslouzi. Ale prodavat ojetou dal, tak bych rozhodne bral Hondu. Vice potecialnich kupcu, vyssi cena pri prodeji a urcite moto, co bude jezdit stale bez problemu mnoho a mnoho let. Proste se muzes kupci podivat do oci i po letech. Tady bych se bal.

Vladounreal
Vladounreal napsal 27.12.23 v 11:31 10b.

Velmi dobře pojatá recenze , Tak ať moto slouží jen k samé radosti.

Asso2
Asso2 napsal 26.12.23 v 18:40 10b.

Moc hezké ať dělá radost

alkaloid
alkaloid napsal 25.12.23 v 09:05 10b.

Sir_CHerokee napsal 24.12.23 v 22:10

=> Milan1963 ...vím vím 660 Vintage jsem měl, pak ji vzal ode mě táta. Byly na ni akorát padáky. Krásná, ale docela problematická mašina, měli jsme s ní dost problémů. Asi pro maloseriovku typické.

=> Targus byl bych rád za každého, kdo by mi s tím uměl pomoci to tam nějak elegantně připevnit. Je třeba, aby to ale dělal někdo, kdo umí s motorkama. Bohužel ty díry, co tam jsou nepasují na mašinu.

Targus napsal 24.12.23 v 20:20

Podle těch dalších fotek to drží jen na třech šroubech? Tak to by snad neměl být velký problém, dát to do kupy.

Akorát podle foto to odhaduju na hliník, takže úplně nejlépe obejít se bez svářečky. Ve vybavené dílně by ty tři závěsné body neměly trvat déle, než půl šichty.
Jinak vím i o dílně, kde hliníkem svařují docela dobře, akorát jsem po nich nikdy nic nechtěl, takže nevím, jak s takovými zakázkami. Kdyby sis nevěděl rady, napiš mi, dal bych ti telefon, anebo by sis tam zajel. Je to v Horní Suché.

Milan1963
Milan1963 napsal 24.12.23 v 15:45 10b.

Motorka hezká, jezdí dobře, osobně jsem vyzkoušel. A protože mám Jawu 660 mohu tě uklidnit v tom, že k ní vůbec žádné doplňky nejsou. Jak jsem si ji v Týnci objednal, tak mi ji vyrobili a takovou ji mám. Ty máš aspoň něco. At' dělá radost.

Sir_CHerokee napsal 24.12.23 v 12:16

=> Targus ono se to totiž v Číně prodává s jiným větším krytem než u nás. Dle fotky jsem to proto objednal jako jiné díly, ale holt nepasuje, chybí k tomu sada na přizpůsobení. 5000 v pytli, pak k tomu cosyk poslali, ale nepomohlo... dalších 500 pryč.

Targus napsal 24.12.23 v 11:56

Sir_CHerokee

Problém je materiál. Nerez je většinově tvrdý a rád praská, protože má po svaření větší vnitřní pnutí, než obyč železo.
Hliník je zase moc měkký a navíc se hůře svařuje.
A nejhorší věc - tobě jde samozřejmě v první řadě o vzhled. Jinak bys našrouboval, anebo nanýtoval na původní černý plech kousky zastřiženého a vyohýbaného plechu tak, aby to splňovalo zejména funkci. A estetikou by ses až tak nezabýval.

Dobrá rada drahá...
Kdybys bydlel blíž, možná bych Ti to mohl nějak pomoct poladit, budu teď 2 měsíce doma. Ale to se dá dělat jedině s motorkou na dílně, anebo mít jako vzor jiný šusplech, který opravdu sedí na montážní body. Chtělo by to nějakého autoklempíře ve tvém okolí, který má čas a není smrtelně drahý...

Jinak tady skoro pod nosem mám firmu Akvahelp, dělají velké bazény z nerezu, ale kolik berou a jestli mají čas, to vůbec netuším. Už s nimi nejsem v kontaktu asi tak šest let. Naposledy jsem jim vezl hotový bazén Do Krynice nebo do Krakowa, už si to nepamatuju...

Pupi04
Pupi04 napsal 24.12.23 v 11:05 10b.

Tak vždy jen pro potěchu a kolama dolu

PSanec
PSanec napsal 24.12.23 v 07:03 10b.

Motorka je to pěkná. Hezké vánoce.

Sir_CHerokee napsal 24.12.23 v 00:40

=> Targus ten, s kterým se to u nás prodává moc nekryje, barevně mi neladí. Myslím, že je to z nerezu, designově tam sedí a kryl by i olejový filtr apod. Nicméně nepasuje.

Targus
Targus napsal 24.12.23 v 00:08 10b.

No, nevypadá to nejhůř, ještě trochu pošlechtit vzhled a celkem by to šlo. Každý máme trochu jiný vkus, asi bych to oživil nějakou linkou...

Akorát jsem moc nepobral ten koupený šusplech. To chceš ten černý, který je na motorce, vyměnit za světle šedý, položený pod motorkou? Je to hliník, obyč železo, anebo nerez?