Ostatní Elektromoto (2022)

Aktualizováno 17.4.2024

Komentáře a hodnocení profilu
Nalezeno 17 záznamů

kuchta50 napsal 18.06.24 v 07:32

Pro Janek : Nechápu,kde vůbec bereš drzost psát svoje bludy na můj účet,hraješ si na spasitele a víš o mě uplný prd.Můj účet vedu pro své kámoše,aby věděli,co se děje.Jsi na MOTORKÁŘÍCH,tak místo svých rad napiš o svých motorkách,co máš,co sis postavil,jak jsi šikovný a ne tyhle nevyžádané plky.Tak hlavně aby jsi se sám dožil ještě pár let,když jsi tak dobrej.Já aspoň občas vezmu mašinu a jdu si zajezdit,zatímco ty asi sedíš u kompu a rozdáváš rady.Nevyžádané a hloupé.Nepřeju ti,až tě to dožene a budeš mrzák.Končíme

Janek
Janek napsal 18.06.24 v 05:11

Ujišťuje tě, že jsem nerozohnil. Nejde u mě o emoce, ale o přímočaré vyjádření bez obezliček a falešné korektnosti. Emoce zatemňuji myšlení. Tak se od nich také oprosti.
Unavuje mě číst soustavné nářky, jak jsi na tom špatně. Unavuje mě, jak mě urážíš a přesně víš, jaký byl a je můj život,... Můžeš si za své zdraví jen a jen sám. Největší zklamání mám však z toho, že nerozumíš ani psanému textu.
Psal jsem: "Až se seriozně rozhodneš vzít zodpovědnost za své zdraví do vlastních rukou, tak mi napiš na email, který jsem uvedl"
Evidentně ses rozhodl nevzít zodpovědnost do vlastních rukou a přesto mi zasiíráš email stejným textem jako tady.
Už jen doufám, že nelpíš na životě a brzy umřeš. Jsi jen produkce metanu, co2 a vysáváš zdravotní a sociální systém.
Nabídl jsem ti pomoc zdarma a skutečná léčba by tě nestála prakticky nic. Je to jednoduché. Dal jsem ti garancí, že do roka omládneš o 25 let. Velká škoda pro tebe, protože tato metoda je tak zásadní změna v léčení, že za ní byla udělená Nobelova cena. A ty jsi tak chytrý, že tím pohrdáš a tví ošetřující lékaři jsou tak nevzdělaní, že taky neví.
Škoda, že je moje nabídka pomoci, daná jen z lidského zájmu o tvé lepší zdraví, je pro tebe tak málo. Škoda, že ses místo osobní snahy rozhodl opět jen brečet a urážet.
Respektuji tvoji volbu a slibuji, že ti nedám ani slovní radu, kam směřovat, abys byl výrazně zdravější a dostal se například na seznam těch, kdo dostane nový kloub.
Ano, mám radu složenou v jedno jediné slovo, která může změnit celý tvůj život, kdy uvidíš doslova zázraky (termín pro něco, co neumíme vysvětlit).
Nemám čas ztrácet čas a další šanci nedávám. Lidi jako ty, kteří pohrdaji nabízenou pomocí, si u mě druhou šanci nezasluhují.
Jak už jsem psal, za tuto radu dostal před 8 lety dokonce jeden lékař Nobelovu cenu, ale ujišťuje tě, že ani jeden lékař, ke kterému chodíš, o tom nemá ani potuchy.
Měj se, ať se ti daří tak, jak si zasloužíš. Ono to v životě ani jinak nejde. Janek.

kuchta50 napsal 17.06.24 v 22:02

Pro Janek: Jsem rád,že jsi se tak rozohnil,tak zaprvé mi je 68 let,kdybys pozorně četl,tak jsem sundal na 100 kg,ale když je ti padesát,tak to se kecá.Asi vypadáš jak atlet,jak machruješ.Mám parkinsona,na štěstí ještě plně nerozvinutého,potom Meniera,to je hlavně ztráta rovnováhy,takže dost často moje vyjížďky končí hozenou drškou a přesto jezdím na krosce,i v lese na el.kole.Momentálně jsem po páté operaci karpálů a hlavně šlach prstů a další mě čekají,proto se mi dost špatně udržuje plyn,levé rameno mám bez chrupavky a kloub mám poškrábaný,takže chodím už deset let na obstřiky,žádám endoprotézu už pár let,ale ani Chirurg i ortoped mi ji nedoporučují právě kvůli cukrovce,že to nesroste,ncukrovku mám dědičnou,píchám si 4x denně.Celý život jsem sportoval,už za žáky jsem hrál hokej,od 14 let jezdil kros,boxoval jsem a dělal kulturistiku.Navíc v práci jsem dost těžce makal v železárnách.Z tvého dopisu jsem nabyl dojmu,že jsi se celý život tak akorát rejpal ve frňáku a teď děláš machra tam,o čem víš uplné hovno,takže si zameť nejdřív před svým prahem a až něco dokážeš,tak debatuj.A přestaň otravovat,na takové trouby jako ty nemám náladu. Válek

Janek
Janek napsal 17.06.24 v 19:53

Kuchto, seber se a nebreč tu jak malá coura. 120 kg je obezita neomluvitelná = jsi lenoch a flákač, který není hoden soucitu. Cukrovka je jen tvoje životospráva a cukrovka patří mezi nemoci, které lze jednoduše vyléčit. Že to nevíš, je jen tvůj problém. Klouby jdou také léčit a to úplně zdarma, nic to nestojí, jen osobní morálku a vůli. Zbavil jsem se artrozy 2. stupně v kolenou, což je podle doktorů také neléčitelné, degenerativní onemocnění , ale díky tomu vím, co píšu.
Jsi jeden z mnoha, který si řekl, půjdu k doktorovi, ten nejlíp ví, co mi je a pomůže mi. Tím jsi vložil zodpovědnost za své zdraví do rukou šlendriánu ala západní medicína, ale nepochopil jsi, že západní doktor bere peníze od pojišťoven jen za to, že neustále léčí, ošetřuje a předepisuje léky, léky, léky, ale nebere peníze za to, když někoho vyléčí. Tekže žádný západní rádoby lékař nemá v zájmu lidi uzdravovat, protože by byl bez peněz, kdyby své pacienty uzdravil. Doufám, že tomu principu rozumíš,... je v zájmu ošetřujícího lékaře tě učinit doživotně závislým na chemických práškách a pravidelných návštěvách rádoby lékaře. Nevím, co je doktor už několik let, moje obvodní šla mezi tím do penze a vlastně ani nemám min 3 roky obvodní doktorku. Nepotřebuju ji. Je mi 50 a bude to tak už napořád. Svoje zdraví nevložím do rukou lékařů, nemám to za potřebí.
Jinak můj pantáta šel na nové klouby v kyčlích v 79 - 80 letech a rozchodil to tak, že byl bez hůlek! Je to jen a jen věc osobní morálky! ty vejmluvo jedna.
Kvůli západní medicíně je tu cukrovka považovaná za nevyléčitelnou, přitom je to tak jednoduché být bez ní a dalších civilizačních chorob.
Až se seriozně rozhodneš vzít zodpovědnost za své zdraví do vlastních rukou, tak mi napiš na dostalci007zavináčseznam.cz
Teď si představ, že ti dám garanci, že pokud se budeš řídit mojí radou jeden celý rok, omládneš o min 25 let pocitově i vizuálně, tví kamarádi, kteří tě 1/2 roku neuvidí, tě ani nepoznají, jaká proběhne změna u tebe ... a to vše nestojí ani korunu, je to zdarma dostupné každému.
Je to tak neuvěřitelné, že tě to nechá chladným, tak si spokojeně umři se svopu cukrovkou, špatnými klouby, nadváhou jak jateční dobytek, ... Hodně štěští.

assassin
assassin napsal 27.12.23 v 13:42 10b.

elektrika ma do lesa sve kouzlo - uz jsem taky v klubu a doufam, ze v 70ti budu jezdit jako ty... tak at zdravi drzi.

kuchta50 napsal 20.10.23 v 09:46

Ahoj Karle.Já už si na tohle hovado zvyknul,nástup výkonu je super,asi výhoda,že před tím jsem měl Sur Rona,Je fakt,že čtvrtý kvalt řadím maximálně při návratu domů,když musím na silnici.Akorát chci koupit vyšší řídítka,abych ve stoje byl víc narovnaný a ohledně výšky mi můj prodejce nabídnul zdarma zadní červenou měkčí pružinu,tak snad se to sníží.Teď jsem mimo.Před deseti dny mi řezali karpály na pravé ruce,zatím dobrý,příští měsíc budou řezat levou a po Novém roce mi budou řezat šlachy postupně na obou rukách a bojuju na ortopedii,aby mi příští podzim udělali endoprotezu levého ramene,protože mám popraskaný kloub v obou ramenech,ale v levém víc a musím chodit už asi 6 let co 3 měsíce na obstřiky, ale to nic neřeší.Bojí se totiž moji silné cukrovky.Prostě chci být do sedmdesátky zas v kupě,ale stejně si to užívám,ty .motorky jsou pro mě drogou.Měj se,opatrně,ale nevzdávej se mašin,je to super a jde to v každém věku.

Více na: https://www.motorka...r=181.81817626953125
Copyright © Motorkari.cz

karelsychra
karelsychra napsal 20.10.23 v 02:08

Dost dobrý... Já si po padesátce pořídil CRF250 s tím, že jsem starej blbec, když jsem se trochu svalil a bolestivě si narazil zápěstí. Podobný strojky znám, ale pro mě, zvyklýho celej život na spalovák je to zrádný, už mě to rychlostí nástupu výkonu párkrát vyplatilo. Mladýmu jsem koupil Nicot e-fox, za skoro stejný prachy, ale je to víc pitbike, kola 19/17 takže i mladej se 165cm dosáhne špičkama na zem, a naopak uveze to i mě se 120kg, s tím, že se to dost zamáčkne do země... Pokud bys uvažoval o výměně, tak je to jedna z možností jak pořídit motorku se stejným pohonem, jenom drobek menší. Jo a řadit stačí jednou týdně, před výjezdem z garáže :) do terénu je optimální 2. nebo 3., určitě se to v kopci nezastaví...
P.S. kdysi jsem zkoušel 4kolový invalidní vozík před prodejem, a bylo to i při malejch rychlostech hrozně nestabilní, podle mě je bezpečnější jezdit na elektrické motorce než na tomhle.

kuchta50 napsal 14.09.23 v 19:27

Pro Targus:Nějak se to dostalo,kam nemělo.Já ti nezávidím,že jsi invalida,já určitě taky nejsem jediný postižený.Tenhle profil vedu kvůli svým kamarádům a známým,aby věděli,že to ještě jde.Nemusíš to číst, ani psát,totiž ty rady,i když můžou být myšleny dobře jsou mi na nic.Ruce mi naposled vyšetřili před 3 týdny a rady cvičit jsou kontraproduktivní.Takže mám popraskané oba ramenní klouby,ortoped mě původně chtěl operovat,tedy dát endoprotézu,ale kvůli silné cukrovce se bojí,jestli by to srostlo,při pravidelném obstřiku kloubů mi obstříkne i pod prsty,protože mám problém se šlachami,špatně se mi rozvírají prsty,potom na revmatologii mi diagnostikovali artrozu a na konec mám karpály,pravou ruku 175% a levou 150%,takže operace,ale to je v pohodě.K tomu parkinzona,meniera atd.Nebudem soutěžit, kdo je na tom hůř.Hlavně že chodím,občas se projedu a to mi stačí.Tak skonči s těmi komentáři,určitě sis spletl profil,tak komentuj jiné.Tohle je pro moje kámoše.Takže hodně zdraví a užívej si život.Mě se to už nechce nijak komentovat.Je to směšné.Takže,jestli i jezdíš,tak hodně km bez nehod a měj se.Kuchta

Targus
Targus napsal 14.09.23 v 11:24

Kuchta50

Ber to tak, že nejsi jediný nemocný na světě.
Hubnout více, než 4 kila měsíčně je z psychických i zdravotních důvodů nebezpečné a čím pomaleji hubneš, tím lépe.
Křeče mohou pocházet ze zkrácených šlach. Zkus strečink před výjezdem i pravidelná protahovací
cvičení.
Abys neměl pocit výjimečnosti, mám RS. Přišli mi na to v r. 07. Všichni, se kterými jsem "začal" marodit, už jsou na berlích nebo na vozíku. Já zatím ještě pořád chodím po svých.
Bojuj a nevzdávej to. Máš motku a lesy na dosah.

hruso25
hruso25 napsal 14.09.23 v 08:14 10b.

Kuchta50 teba keby kosatá zakopala sto metre pod zem, ta do minúty sa vykopeš a nakopeš ju do ej kostroveho zadku tak, že by ju nabudúce taká somarina prešla.
Kuchta, ani netušíš aký som rad , že si dal o sebe vedieť. Znova a znova sa budem opakovať, u mňa si borec, geroj, hrdina a veľký bojovník. Telom, dušou pán motorkár akého v Československu niet.
Budem ti celú zimu držať všetky prsty, nech ti tie operácie dopadnú na jednotku s hviezdičkou a na jar sem nahodiš fotky z jázd.

Vasko969
Vasko969 napsal 09.09.23 v 20:27 10b.

Bravooo užívaj. Gratulujem k novej mašine !!!

Kybergreg
Kybergreg napsal 09.09.23 v 17:19

Ty seš dobrej kolík! Tak držím palce, ať můžeš jezdit ještě dlouho a ať toho ještě hodně najedeš!

koki888
koki888 napsal 09.09.23 v 14:03

Za mňa si skutočný frajer. Rešpekt! Koľký sa vyhovárajú prečo sa nedá. Drž sa hlavne nech ti zdravie slúži a potom napíš niečo viac o moto aj ako sa ti darí !

kuchta50 napsal 08.09.23 v 08:41

Pro Targus : Jasný,98 kg nic moc,minulý leden jsem měl 121,tedy měsíčně sundám 1 kg.Ale problém je v tom,že mi je 67 a půl a hlavně jsem invalidní.Mám slabšího Parkinsna,Meniera,silnou cukrovku a popraskané klouby v ramenou a problémy s prsty, a pár dalších,takže nemůžu nijak cvičit.Aspoň se snažím denně nachodit 5-8 km a to dohromady tak na 3x.Po každé vyjížďce do lesa mám křeče v celém těle a pár dní jsem neschopný kvůli bolesti.Ale jak se to zlepší,aspoň jdu vypucovat mašinu a už pokukuju,jak bych se zas svezl.Ten Parkinson mě celkově paralyzuje,ale stejně občas na mašinu vylezu.Jo a vyjížďky motorka zvládá tak 2 hoďky a ještě má rezervu.Měj se a neodsuzuj,když nevíš. Kuchta

Targus
Targus napsal 08.09.23 v 06:47 10b.

Na krátké vyjížďky - proč ne.
Váha dobrá.

Teda váha el-motorky.

Začni cvičit a váhu dolů.
Teda svou váhu.

Mám podobné problémy. Měřím 180 a šel jsem s váhou až na 73 kg.
Znovu zrozený sice nejsem, ale pomohlo to.
Na ruce rehabilitační cvičení. Klidně i hodinu denně, rozdělit na třikrát.
Pokud chceš, půjde to.

SJ90
SJ90 napsal 07.09.23 v 13:45 10b.

To je paráda ať Ti zdraví slouží a moto jezdí jen k radosti

berry78
berry78 napsal 07.09.23 v 12:14 10b.

Kuchto máš můj obrovský respekt !!! Držím palce ať tě přes zimu doktoři dají trochu do kupy a na jaře budeš drandit skoro jako za mlada !