Jawa RVM Scrambler 500 (2022)

Vlastník limbus
Vloženo 21.7.2023
Aktualizováno 26.7.2023

Komentáře a hodnocení profilu
Nalezeno 25 záznamů

limbus napsal 06.11.23 v 07:39

Děkuji a ať ti to frčí

EWING
EWING napsal 04.11.23 v 23:05 10b.

Fajnové videa. Ta kamera na zadní kolo - tlumič, jsou top. I fórky se ti povedly. Přeji hodně km, kolama dole.

ludus
ludus napsal 27.09.23 v 14:35 10b.

Dobře napsaný. Početl jsem a mám asi podobný názor

limbus napsal 18.09.23 v 08:08

Díky pánové a ať to frčí i vám

nexus
nexus napsal 17.09.23 v 09:59 10b.

Dobře se to četlo. Diky

Fazer-FZS
Fazer-FZS napsal 15.09.23 v 21:50 10b.

Pěkně, pravdivě napsáno, ať slouží a přináší pětistovka radost.

limbus napsal 31.07.23 v 08:20

Offlud-Snad se ta kontrolka a to gufero vyřeší
Díky pánové

Offlud
Offlud napsal 28.07.23 v 14:13 10b.

Čau, mam stejnou,šel jsem do ní s rizikem testovacího jezdce aby se ukázalo jak je to s tou čínou.Mám najeto skoro 15tis.Je to pěkná univerzální mašina co má hendikep v tom že ji tu prodává Jawa.Kdyby se jmenovala jakkoliv a prodaval by ji tu třeba Vietnamec ve večerce,koupil bys na ni cokoliv v ešopu.Taky mi svítí kontrolka motoru celou dobu.Příčina je známá, u adventury to je taky ,snad mi to do konce záruky prodejce odstraní.Ted mi ještě začlo prosakovat gufero u řetěz.kolečka,po výměně prosakuje vesele dál,ale loužičky nedělá jezdit se dá.A vo tom to je.To jsou jenom drobný mušky který se dají vychytat.Jinak je to stroj na kterym je radost jezdit v lehčim terénu po lese nebo po silnici.Spotřeba 3litry,dojezd je přes 500km.A ještě jsem ji v provozu nepotkal,tak ať slouží kolego.Měj se.

TON-UP
TON-UP napsal 28.07.23 v 13:54 10b.

Paráda! Krásný stroj a je to přesně jak píšeš. Hodně šťastných km! Peťa

limbus napsal 26.07.23 v 09:49

Děkuji pánové a přeji všem šťastné kilometry
Tuktukjawa - Důležitá je jen tvá spokojenost a tvůj život.Nikdo ho za tebe neodžije tak neřeš komenty a jezdi jak drak Já vjel například v Opavě na benzínce do protisměru a když doběhli motorkáří omrknout motorku tak jsem se ještě pochlubil,že umí jezdit do protisměru protože má samolepku Jawa

83427
83427 napsal 25.07.23 v 20:45 10b.

Pěkná, to je pravda. Tak ať slouží

zzzmrzlinar
zzzmrzlinar napsal 24.07.23 v 22:17

Tuhle skoroJawu považuju za jednu z nejhezčích motorek současnosti, nejen mezi čínskými ale celkově. To že je na čínské masovce nápis Jawa považuju spíš za plus
Nicméně tak kuře bych asi nesnesl, snad budou za čas na STK tak tolerantní jako ty.

Targus
Targus napsal 24.07.23 v 22:01 10b.

Njn. s moderními motory je problém. Točím se asi tak na pěti přibližovadlech (v práci i doma) a když nevidím grilované kuřátko, ihned zastavím a jdu se podívat, jestli jsem NÁHODOU na posledních 500 metrech naztratil motor.

Je to otravné. S nostalgií vzpomínám, kterak na mne bez přestání svítila červená kontrolka nabíjení ve vojenské vejtřasce - a to bylo asi tak VŠECKO!!!
Tam to totiž soudruzi vymysleli, tak, že svítila, když altík nabíjel, to aby se vyloučila možnost, že vojáček nazaregistroval spálení žárovky v kontrolce.
Doba se mění, místo červeného světýlka máme grilovaného ptáka, co naděláš...

Tuktukjawa
Tuktukjawa napsal 24.07.23 v 19:15 10b.

Aspoň někdo má trochu fantazie při výběru motorky .Nemám nic proti žádné značce, ať si každej koupi co chce , ale potkávat na silnici pořád ty stejný značky radši nebudu jmenovat abych se někoho nedotknul je celkem nuda . Jo mám taky Jawu , vlastně sem nikdy neměl nic jinýho , teť Jawa 350 scramler. Se servisem problém nemám a když něco potřebují volám do jawy když se nedovolám zavolají zpátky . Einfilda 650 sem zkoušel taky , ale nesdl mě a jawa stála půlku tak asi tak . Teť se do mě můžete pustit.

dogee
dogee napsal 24.07.23 v 17:49 10b.

užívej nové motorky, nicméně i tvoje recenze mě utvrdila v mém názoru, že lepší starší Japonka, než nová Čína, kde je tolik problémů...

StandaPavlu
StandaPavlu napsal 24.07.23 v 15:54 8b.

Ať slouží. Já mám k jawě odpor, jejich chování k zákazníkovi je tragédie. Alespoň víš proč je Enfield dražší. Je to na rozdíl od lepičů samolepek normální světová značka se servisem a běžně dostupnými díly.

teneros
teneros napsal 23.07.23 v 11:04 10b.

limbus napsal 21.07.23 v 17:05

Kamzík- Díky moc a přeju x šťastných kilometrů
Johny_R Díky za pomoc v řešení problémů a za to,že jsi to sem napsal pro ostatní

Kawalumpik
Kawalumpik napsal 21.07.23 v 15:10

Měl jsem haldu motorek a všechny jsem měl rád, i když na každé jsem něco našel...ale ta radost vycházela ze mě a nic mi to nezkazí ani dnes, když jezdím, tak jezdím a je fuk, že jsem starej, svítí mi gril-kuře, nebo mi další blondýna nedala přednost. Já jsem ta radost a motorka je můj smích. A komu se to nelíbí... Nedej se otrávit a jezdi, dokud to jde. Měj se - Kamzík.

Johny_R
Johny_R napsal 21.07.23 v 14:42 10b.

Ahoj a gratuluji ke stroji a uveřejnění a přeji kvanta a kus parádních kilometrů v sedle.
My jsme si o tom už psali, ale pro ostatní:
- cukání v nízkých otáčkách ve starších verzí řeší nový SW
- chyba motoru - nejspíše první verze Euro5 - chyba v první verzi elektroinstalace, nutno přidat vodič dle popisu - měl by vyřešit briskně servis. Jsou servisy co jsou super, jsou tací, co nestojí za moc...

Na RVM 500X točím 18 000km a bez problémů, bez vibrací...co bude se ukáže, zatím všechno v pohodě a v plné spolehlivosti.

Tak si užívej naplno a hlavně opatrně.

limbus napsal 21.07.23 v 13:47

Kozlík 007-Bohužel dealer zatím nic a s Jawou to budu řešit až po její celozávodní dovolené.Pak dám vědět
Kawalumpík,Milan1963-Děkuji pánové
jawatar-Za ty prachy pro mě nejpěknější Scrambler

Milan1963
Milan1963 napsal 21.07.23 v 13:00 10b.

Kozlik007
Kozlik007 napsal 21.07.23 v 12:46 9b.

Zdravím,
to ta kontrolka motoru svítí pořád a Jawa s tím neumí nic udělat? Tenhle scrambler se mi moc líbí, ale pořád mám tak trochu obavy z Číny, proto tento můj dotaz,

jawatar
jawatar napsal 21.07.23 v 11:07 5b.

Za ty prachy koupíš jinou kvalitu a bude fungovat stejně, možná lépe.Ale proti gustu.

Kawalumpik
Kawalumpik napsal 21.07.23 v 10:24 10b.

Na stroj se nejdřív posadím a jezdím. Hodnotím až potom. Tomu říkám nemít předsudky, ale mít zkušenost...Tvoji motorku neznám, přeji ti radost z ježdění až do alelujá.