KTM 1290 Super Adventure (2023)

Vlastník Laskacek
Vloženo 12.7.2023
Aktualizováno 3.8.2023

Komentáře a hodnocení profilu
Nalezeno 4 záznamů

čejen
čejen napsal 13.07.23 v 20:10 10b.

Schvalují.Já nájezd asi 45000 po celý Evropě moto bez problémů

FZR600R
FZR600R napsal 13.07.23 v 14:17 10b.

abbany
abbany napsal 13.07.23 v 09:59 9b.

Kačena je výborná, supr zátah, kmitání znám ale to je gumama. nalítal jsem na ní 33000 a byla to radost.mnel jsem však smulu na poruchu tlumičú, copo výmene všech třech bylo zjišteno, že se jednalo o špatný kblový svazek. pro baťúžka ten posez není moc ideálna dlouhé cesty ale dá se tozvládnout. pomohl jsem zvednutím a rozšířením sedla. pak to bylopohodlnejší. dnes už jedu Ducati MTSV4 Rally, a je to skok do predu. jedine co zatim muzu ducatce vyčítat, že nemá ten akrapovej zvuk dvouválu.. jinak stabilita je i ve vysokých rychlostech lepší a i posez pro batúžek je taky comfortnejší. Každá motka má sve plus i mínus. Každopádne kdyby mne nesklamali tlumiče, taksuper svezení.

Brukev
Brukev napsal 12.07.23 v 23:25 10b.

Hezky popsáno … pokud jezdíš za 5,5 - 6,5 tak je to zatím hodně pod limitem motoru …. Jinak ( mám tedy rok 2020 ) to kmitání většinou ovlivňují zavazadla a vítr … resp. proudění vzduchu. Ale to není problem jen KTM. Teď jsem tam dal Mitasky které doporučuje výrobce a je to lepší než Continental které tam byli před tím ( taky od výroby )… je vždy lepší tam dat sport, sundat kufry a pak i 250 v pohodě … tak ať dal děla radost bo je to raketa