Honda Super Cub C125 (2022)

Vlastník HQMario
Vloženo 9.6.2023
Aktualizováno 12.6.2023

Komentáře a hodnocení profilu
Nalezeno 13 záznamů

Robert_T
Robert_T napsal 23.06.23 v 12:50 10b.

Krásný výjimečný stroj. A moc pěkně napsaná recenze Ať Ti motorka slouží a hodně šťastných km!

HQMario napsal 14.06.23 v 20:29

Cabík, jak mu říkám, má 17 palcová kola jako dospělá mašina, takže i když je poměrně nízký, "hračkovitý" dojem rozhodně nebudí. Nechápu jak se se svou výškou na Gromíka poskládáš, zdá se mi mnohem menší než Cab. Původní thajské "užovky" = pneumatiky jsem vyměnil za Micheliny, slibujou na předku nájezd 30 tis. a vzadu 20, tak myslím, že mě ty gumy přežijou ale určitě na nich sedí mašina líp. DÍk za komentář a přeju hodně šťastných kilometrů na Gromu.

ruinin
ruinin napsal 14.06.23 v 14:26

Chtěl jsem jí koupit v roce 2020, to byla bez zadního sedla. Ale měřím 185cm a seděl jsem moc vepředu. Potřeboval jsem se posunout víc dozadu. V roce 2021 jsem koupil hondu grom, která má sedlo spojené, takže můžu sedět jakkoli vzadu, takže s mýma dlouhýma nohama se v pohodě na grom poskládám. Motory mají oba stroje identické, jestli se nepletu. Grom lítá jako čert, ale s kolama dvanáctkama si člověk musí dávat bacha, aby nezapomněl, že sedí na motorce a ne na hračce. Když nedělám blbosti já, gromík se chová rozumně jako větší motorka. Super cub bude klidnější povahy, tipuju.

BezprstyBill
BezprstyBill napsal 13.06.23 v 18:22 10b.

HQMario napsal 13.06.23 v 14:35

Nechápu to, já ji objednával začátkem prosince 2021 a dorazila až v březnu 2022 a prodejce mi říkal že z objednaných pěti kusů dostal jen jeden...a jak píšete - za tuhle cenu... Vím, že by za to byl skútr s úplně jiným úložným prostorem i výbavou, ale na druhou stranu šly ceny motorek všeobecně nahoru, takže jsem si řekl... "co se dá dělat" a prostě za to ty peníze dal. A opravdu nelituji. Moc děkuji za komentáře

lubos0479
lubos0479 napsal 13.06.23 v 07:09 10b.

Krásný uni stroj

Vasko969
Vasko969 napsal 12.06.23 v 19:16 10b.

Krásna klasická motorečka !!! Stvorená pre radosť z jazdy na 2 kolesách. Gratulujem !

Dzawar
Dzawar napsal 12.06.23 v 13:38

Motorka je fakt pěkná , viděl jsem ji i v Brně na ulici . a Pro toho kdo je navyknutý na poloautomat z jawy je to bomba . Ale ta cena je brutus - Ještě mi to připoměla fotka na přepravním balení z názvem domoviny stroje , tam je mají za polovic : jetě má fakt pěkný zvuk . Pokud mě někdo pouze slyší má pocit že je to aspoň pětikilo

HQMario napsal 12.06.23 v 12:48

CT 125 vypadá hodně zajímavě V každém případě je vždycky Honda sázka na jistotu, jsou to držáky a kvalita zpracování suprová. Vše sedí jak má, nikde nic nedrnčí, nikde se nic neklepe...jenže bohužel kvalita něco stojí... Dík za komentář i bodíky

callowsick
callowsick napsal 12.06.23 v 10:54 10b.

moc pěkná
kdyby nám tak Honda dopřála i CT125

Guzo
Guzo napsal 11.06.23 v 08:31 10b.

HQMario napsal 10.06.23 v 13:49

DÍK a s těma fotkama to byla moje blbost, v závěru jsem pospíchal a hlavně jsem neměl možnost kontroly co jsem tam vložil, tak se mi tam povedlo stáhnout ty nejbější fotky, které jsem měl uložené na ploše. Pokusím se to napravit.

BigAl74
BigAl74 napsal 09.06.23 v 15:36 10b.

Gratulace k pořízení týhle legendy Užuž jsem jí v Letech chtěl vzít, ale těch skoro 100 litrů mi najednou přišlo cufíl Nebo kdyby se tu aspoň nechala koupit v tom retro šedo-bílým laku jako jinde. Každopádně je to parádní stroj - ať ti slouží A koukej přidat ňáký pořádný fotky