Moto Guzzi V85 TT (2021)

Aktualizováno 1.2.2022

Komentáře a hodnocení profilu
Nalezeno 12 záznamů

Honzus75
Honzus75 napsal 17.05.22 v 13:08 10b.

Travela mám skoro rok, motorku jsem taky objednal po hodinovém testu a ano, při té zkoušce jsem si přehrával ty "zaručené" informace o tom, jak je to na prd a postupně je všechny s kroucením hlavy škrtal. Výkonu není nadbytek, ale rozhodně dostatek, podvozek je geniální, hlavně na silnici, odřené stupny hovoří za sebe. Standardní plégo je super, ale nechytá mouchy, Travel plégo je na hovno, vyřešeno výměnou. Velikost, pohodlí pro jednoho i dva, možnost navěsit cokoliv, tuhost rámu, stabilita a agilnost, prostě fakt vynikající cestovní společník. 10 b jak jinak P.S. blikání se dá nastavit dle otáček, když to dáš hodně vysoko, skoro to neblikne, kdo by Guzzu točil do bezvědomí, že

Sir_CHerokee
Sir_CHerokee napsal 17.03.22 v 20:50 10b.

Gratuluji. Ty otáčky a blikání se dají nastavit.

pkKun
pkKun napsal 07.02.22 v 20:13 10b.

Pěkně popsané rozhodnutí pomocí chemie. Tak přeji pouze spokojenost i v budoucnu . V85 je velmi dobrý a příjemný stroj.

findejs1310
findejs1310 napsal 07.02.22 v 09:12 10b.

No tahle barevna kombinace je top.
Krasavica

vencysta
vencysta napsal 05.02.22 v 21:48 10b.

Skvělá volba

wi_tack
wi_tack napsal 04.02.22 v 19:47 10b.

Pěkná motorka Taky jsem jí zkoušel, měl jsem podobné choutky jako ty - přejít z CT na něco lehčího. Ale po projetí cca 40 km jsem zůstal u CT, protože mi chyběli koníky, ten motor v CT mě kdysi chytil a pořád mě drží Na režim Sport to bylo na V85 docela fajn, ale asi na ní dojde až za pár let. Zatím jsem se rozhodl zůstat u CT. Jenže zatímco já zkoušel V85 TT, manželka vyzkoušela V7 (850), zamilovala se do ní a už jí má od podzimu doma. Takže já šel zkoušet a manželka koupila
Přeji, ať seš spokojený a někdy v budoucnu budu rád, když se podělíš o zkušenosti ohledně přechodu z CT na V85. Klidně přímo do SZ. Předem za to díky

33.petr
33.petr napsal 04.02.22 v 18:46 10b.

Ital je ital ,tak ať si ji pěkně užiješ...

horak.r72
horak.r72 napsal 01.02.22 v 19:14 10b.

Pěkná motorka a taky pěkný komentář . Je to pohodlná a dobře ovladatelná motorka . Vezl jsem se na ní a kdybych měl o nějaký ten rok navíc, tak bych do ní taky šel. Přeju spoustu pohodových kilometrů s tímto univerzálem a hlavně vždycky kolama dolů . R

Sedlsson
Sedlsson napsal 01.02.22 v 10:16

Zajímavá cesta ke Guzzi, gratulace

hansdorf
hansdorf napsal 31.01.22 v 18:49 10b.

Tomu se říká win-win strategie Každá z nich je perfektní , tak jenom spokojenost a pohodu

traki
traki napsal 31.01.22 v 17:03 10b.

Kontrolky jsou nastavený z fabriky tuším na 4000 otáček, po zajetí si to přešteluj v menu budíku. Plexi stojí za starou bačkoru, měl jsem na zkoušku půjčenýho travela a z těch turbolencí by člověku upadla hlava, to už je lepší to základní plégo - funí na tebe jako na naháči, ale rovnoměrně a neškube to neustále s hlavou. Jízda za náklaďákem nebo autobusem byla fakt očistec. Ptej se ostatních - Kappa, Givi, Isota. Jinak mnoho šťastných kilometrů.

rudirt
rudirt napsal 31.01.22 v 12:45 10b.

Pěkný komentář k hezké motorce...
Další nová V85 v motorkářích!
Barva taky SUPER!
Gratulace a dlouhou sezónu!