Honda CBR 650R (2021)

Aktualizováno 23.10.2021

Komentáře a hodnocení profilu
Nalezeno 22 záznamů

_Michal
_Michal napsal 30.06.23 v 20:49 10b.

Zdá se mi to nebo ne? Tá pozice boty na stupačce v zatáčce jednou nebude ideální.

Codo
Codo napsal 26.10.21 v 17:50 8b.

užij si parádní hondici

Paulano
Paulano napsal 26.10.21 v 07:15 10b.

MaRRtan
MaRRtan napsal 24.10.21 v 21:06 9b.

Pre zaciatočnika určite dobra motorka, ako prvu motorku som mal 600rr a po dvoch rokoch už 120koni bolo malo a u litra ten výkon využijem akurát treba mať na to gule. Zdar a hodne šťastných km.

Thulle
Thulle napsal 23.10.21 v 18:41

@lukakny Zdar. Hmotnost s náplněma má tahle motorka 207 kg. Když s ní manipuluješ na místě, tak to asi trošku znát je, ale jakmile se to rozjede, skoro to není poznat (tohle vs RS 660 například).

R6 má sice čtyřválec, ale je výrazně dražší a dle mýho názoru je to vyloženě okruhová motorka. Má dost brutální náběh výkonu a hodně extrémní posez. Jezdit na tom daily bych opravdu nechtěl.

Pokud ti nevadí dvouválec, ještě máš dneska na výběr Yamahu R7, ale je slabší a nejel jsem na tom.

Zedsdead
Zedsdead napsal 23.10.21 v 18:38

Okay.
Tak ať to jezdí!

lukakny
lukakny napsal 23.10.21 v 14:10 10b.

Ahoj.

Díky za recenzi, tuto motorku už mám delší dobu v hledáčku (mimochodem, 4V 600 sport stále nabízí i Yamaha v podobě R6 ne? , ale taky s cenovkou kolem nebo přes 300k).

Jinak díky za srovnání s Aprilia RS660, jsem majitel Yamaha MT-07 a chtěl bych přesedlat právě bud' na aprilku, nebo tuto hondu, ale u které mě odrazuje hmotnost kolem snad 220 kg i s náplněma. Jak moc je to znát?

Přeju mnoho št'astných km!

Thulle
Thulle napsal 22.10.21 v 20:21

@zedsdead Protože mám tlustou prdel, konfekční kombinéza mi nepadne. Zkoušel jsem jak samostatný kalhoty, tak i celý kombinézy - proto jezdím v kevlar riflích. To je taky důvod, proč nevysedávám tolik z motorky - v kevlaru opravdu koleno tahat nechceš. Hlásiče nesmyslně dlouhý nejsou, guma jde až na kraj i s nima, viz foto.

Ohledně karoserie: ťuklé si nemyslím, že to je. Je možné, že tam není něco utáhlé. Každopádně přístup dealera byl "viděli jsme to i na jiných kusech, opravovat to nebudeme."

Zedsdead
Zedsdead napsal 22.10.21 v 20:10 10b.

Motorka supr.
Na okruh si radši kup kombinézu.
Jinak ty hlásiče jsou nesmyslně dlouhý. Kolik gumy zbývá do kraje když je taháš po zemi? Urcitě 10mm.
Já jsem ty svoje na brusce zkrátil.
Koukni taky na pozici vnitřní nohy. To je ukázkovej "lachtan".
PS: všechny zástavbové díly musí mít centrovací prvky. Neexistuje to špatně namontovat. Budeš tam mít něco ťuklé. Zmetek. Reklamuj to. To musí Honda dát do pořádku!! Spíše než Thajsko to podělal při sprovoznění dealer. Továrna to nikdy s vadou nepustí. Japonec tuplem ne.

Duko_RR napsal 22.10.21 v 12:00

Omlouvám se za 6 příspěvků. Se nějaký šotek vloudil

Duko_RR napsal 22.10.21 v 11:51

Mám ji také od letošního srpna a souhlasím se vším co Thulle napsal. Skvěle použitelná motka na všední den do práce, nebo víkendové ježdění nebo víkend okruh ježdění. Sametový 4válcový motor, skvělý podvozek i brzdy. Skvělý zvuk! Na mý žádné vyosení displeje není. A neřekl bych, že se na přímém slunci čte špatně displej - intenzitu displeje jde nastavit a já jej nemám ani na maximu a je supr. Kolama dolů bikeři

Duko_RR
Duko_RR napsal 22.10.21 v 11:51 10b.

petko2014
petko2014 napsal 22.10.21 v 05:47 10b.

Zaujímavé co píšeš o aprilia rs 660, ja ju mam, a nema ani jednu vadu o ktorej pises...jazdi hladko bez vibrácii, a nikto sa na to ani nestazoval na aprilia day v Brne.
Naopak, kamarát predal po 2500km takúto hondu, lebo nad 140 km/h motorka brutal vibrovala a vlnila sa, fakt hrozny pocit som mal.
Asi v dnešnej dobe je to o tom, na aky model narazis... Bohužiaľ ani overené stare značky dnes nie sú zarukou 100% kvality.
Držím palce, užívaj.

Kali88
Kali88 napsal 22.10.21 v 01:16 10b.

pěkná věcná detailní recenze pro možné budoucí uživatele, je to bezva stroj s čímž lze jen souhlasit

callowsick
callowsick napsal 20.10.21 v 13:19 10b.

jen fajn, když víš, co chceš. Ta použitelnost se mi zdá jako trochu přehlížená (a neměřitelná) vlastnost, kterou ale opravdu oceníš při každý jízdě

kain80
kain80 napsal 20.10.21 v 10:27 10b.

JardaBar
JardaBar napsal 20.10.21 v 06:02 10b.

poctivá motorka

Gahan37
Gahan37 napsal 20.10.21 v 05:47 10b.

Motorka pěkná, k těm hlásičům na okruhu….minimálně jako první za streetfighterem jsi ale brousil špičky bot v lachtaním módu