BMW R 1250 GS Adventure (2020)

Vlastník Šamot123
Vloženo 9.1.2021
Aktualizováno 9.1.2021

Komentáře a hodnocení profilu
Nalezeno 14 záznamů

Šamot123 napsal 25.04.21 v 18:28

Ahoj , zasuvky na 12 a usb uz mam na svem miste je to super. Chtel jsem se zeptat , zvazuji jiny vetsi predni stit nemas zkusenost nebo neuvazovalmksi taky o vetsim ? Dik moc za info.
S motorkou isem spokojenej, ted jsem byl i pres noc se stanem, to jaro ma zpozdeni :)

Šamot123 napsal 26.01.21 v 15:26

Oukej doobjednam kablik a namontuji dik za radu Tom

scenic74 napsal 26.01.21 v 15:24

Presne tak. Hore vedla displeja mam ten origo 2x USB a pod sedlom tu ich origo DIN 12V zásuvku. Proste original 12V zasuvku vyberies, das tam 2x USB a vdaka kablika a a drziaku das original 12V zasuvku pod sedlo.

Šamot123 napsal 26.01.21 v 14:38

Rozumim tedy spravne ze jsi so prohodil ? Tam.kde jsi mel 12 v tam jsis dal tu orig 2x usb tu co mam koupenou i ja a tu 12 v jsis dal na ten drzak pod sedlo ? Cili bych si dokoupil jen ten drzak s kablikem ? Takto bych to vyuzil lip proste pod sedlem si to nechat jen na nabijecku a komresor a u pristrojovky si proste dobijet tel helmu a pod

scenic74 napsal 26.01.21 v 07:21

Presne tu je presunutá a zlá správa je, redukcia na klasickú 12V zásuvku sa do nej nezmesti kvôli miestu. (možno existuje nejaká redukcia ktorá je v 90st uhle, to by tam potom asi aj šlo).
Inak je to vyslovene na nabíjanie motorky. Všetko ostatné rieším cez tú USB koncovku ktorú som namontoval vedla displeja namiesto origo koncovky popr do zadnej zásuvky strčím redukciu na 2 x USB a ladvinka môže nabíjať vzadu čo len chce .

Šamot123 napsal 25.01.21 v 19:52

Presne tu zasuvku usb jsem si koupil jeste nez jsem mel moto doma a chtel jsem si ji pak vymenit za tu 12v ale kdyz jsem.zjistil ze orig nabijecka co jsem k moto dostal a minikompresor ma zastrcku 12v tak jsem si to rozmyslel a usb zasuvka mne zbyla a ted prave premyslim kam ji dam a kde by bylo nejlepsi misto. Nevim presne kam se da ten dil s kablem namontovat pod sedlo ale zasuvka usb by byla optimalnejsi nekde kde je ta 12v nekde pobliz neb z toho budu nabijet tel, mozna gopro, mozna helmu , mozna powerbanku ano pocitam ze na 12v budu v ni mit zastrcenou redukci i to je reseni.Vyobrazeni uchyceni u toho je tak mozna toho tedy vyuziji a dam to pod sedlo a prodluzku protahnu k pristrojovce

scenic74 napsal 25.01.21 v 17:33

Šamot123: Touratech ma takúto vec že: https://shop.tourat...bmw-motorcycles.html a následne si vieš spraviť tú ich origo 12V zásuvku pod sedlom hneď vedľa baterky s týmto tu: https://shop.tourat...nture-from-2014.html
Stačí si zaobstarať bud original nabijacku BMW s tým ich konektorom alebo si také vyrobíš za pár korún

marin35
marin35 napsal 16.01.21 v 19:15 10b.

marin35
marin35 napsal 16.01.21 v 19:15

MichalKimlo
MichalKimlo napsal 15.01.21 v 14:25 10b.

podla mna sa ta baterka da nabijat bez vytiahnutia. Oba poly su po demontazi plastoveho krytu viditelne.
Plusovy pol je na pravo od baterky vyvedeny cez kabel,... neviem to presne popisat, ale myslim ze som to tam naposledy tak videl, ked som na zimu vyberal baterku z motorky :D

mimochodom, velke GS ma pristup k baterke lepsi ako male GS 800, tam treba toho rozoberat viac...

nemecekj
nemecekj napsal 12.01.21 v 13:05 10b.

Šamot123 napsal 11.01.21 v 23:27

No dostat se k ni ano to problem neni , ale vytahnout jde pouze pokud se odsroubuje min. jeden pol jinak vytahnout cela nejde, cili dat ji na nabijecku se svorkama na motorce je nemozne nebo se mozna pletu a kabelaz je dost dlouha, ale neprislo mne to tak. Chtel jsem predelat konektor na 12 na usb takto jsem to musel nechat a nabijim orig nabijeckou pres 12v usb si musim tedy vytahnout jinde a jinak.

Tdicko
Tdicko napsal 11.01.21 v 21:52 10b.

K baterke je dobry pristup. Otvoris skrutkovacom, ktory je pod spolujazdcovym sedadlom a vytrhnes po odskrutkovani plast. A si tam..

31081
31081 napsal 11.01.21 v 10:26 10b.

Taky by se mě líbil