BMW R 1200 GS Adventure (2008)

Vlastník cvrnda
Vloženo 23.2.2019
Aktualizováno 5.10.2023

Komentáře a hodnocení profilu
Nalezeno 12 záznamů

cvrnda napsal 24.02.19 v 21:48

Je fakt, že ty plasty na varanu nejsou úplně blbuvzdorné, a je to spíš silniční motorka, ale já zjistil, že do terénu jsem stejně ani na BMW nejezdil abych si to nezničil.
Paradox je, že když jsem před léty začal pokukovat po cestovním enduru tak jsem chtěl varana ale všude jsem se dočetl, že stejně pak každý od varana uteče k BMW. A tak jsem koupil rovnou baworáka. No a na konec jsem skončil u varana.

Petr_TA
Petr_TA napsal 24.02.19 v 20:51

Souhlas ...
Varan je fakt super a myslím že velmi nedoceněná motka
Po přesednutí na Advíka jsem byl chvilku v rozpacích jestli jsem udělal dobře ...
Na druhou stranu to co vydrží Advík by Varan neustál

cvrnda napsal 24.02.19 v 19:30

Multistrada nebude, GSA stálo všechny moje úspory takže na ní nezbylo. Tak jsem se musel uskromnit a koupil vararana, ten mi snad nějaký pátek vydrží.

musak1978, on ten varan zase tak línej není, když se rozvášní tak se taky umí vytáhnout

w210
w210 napsal 24.02.19 v 13:59 5b.

no vida.cim novejsi,tim horsi.take jsem po r1150rt presel na r1200rt,rikal jsem si,pokrok nezastavis.po jedne sezone jsem ji prodal a vratil se zpet k poctivemu zelezu,k elektrice co jeste obsahuje med,ke gume v ktere je jeste kaucuk.r 1150rt je proste jeste poctivej kus zeleza kde s original naradim objedu svet a nemusim se bat,ze me treba odejde baterka v dwb antene a pod.

musak1978
musak1978 napsal 24.02.19 v 13:13

Čus mám podobnou zkušenost s GS1200 a jsem rád za mého varana je to sice lenoch ale maká bez závad.

Brukev
Brukev napsal 24.02.19 v 10:40

Myslím že to často skutečně svědčí o minulosti motorky... Myslím ohledně údržby. A chápu tvé pocity protože takové motorce už prostě nejde věřit... dyk je navic určená k dlouhým vyletum.. .
No tak si aspoň koupíš tu Ducati všechno zlé je k něčemu dobré

mildafleck
mildafleck napsal 24.02.19 v 10:16 5b.

Plně s tebou soucítím a ač považuji BMW za jednu z nejlepších cestovních motorek tak právě proto co píšeš jsem chtěl motorku Japonskou...

cvrnda napsal 24.02.19 v 09:59

Člověk by se i rád seznamoval, ale když pak zjistíš, že jsi víc v servisu než na silnici, jeden řekne, že je to tímhle, druhý zase něčím jiným stojí to spoustu peněz a času a ještě se s tím bojíš někam jet, aby se člověk nevracel na podválu tak to na klidu nepřidá.
Motorka stála nemalý peníz a výhled dalších oprav se cenově šplhal k zánovní dvouvačce.

Zipák
Zipák napsal 24.02.19 v 09:07

Ahoj, tak to je smůla, ale je dobré i o tomhle napsat Taky jsem si kdysi naběhl. Diky tomu jsem se ale podrobně seznamil s motocyklem. A dnes jsem za to rád. Je pravda, že jsem nemusel řešit elektronesmysly. Tak snad ti to jiný stroj vynahradí

Petr_TA
Petr_TA napsal 24.02.19 v 08:22

V tvém případě asi obrovská smůla za kterou s největší pravděpodobností může zanedbaná údržba předchozího majitele ...
Jasně že BMW není bezporuchovej stroj ale tolik závad ne jednou už není náhoda !!!

cvrnda napsal 24.02.19 v 00:47

Překlep

Frenkie65
Frenkie65 napsal 23.02.19 v 23:54 1b.

Ahoj.Múže se stát.Jsou to starší a kdovíjaké věci.Kupuj,prověřuj...Nicméně snad nekomentuješ opravdu 1250.