Suzuki AN 400 Burgman (2007)

Vlastník KennyL
Vloženo 16.2.2017
Aktualizováno 22.5.2022

Komentáře a hodnocení profilu
Nalezeno 14 záznamů

ixoixo
ixoixo napsal 19.11.22 v 16:24 10b.

Krásne si sa oňho staral!

Krugr250
Krugr250 napsal 26.04.22 v 23:25 10b.

Ahoj docela fajn čtení. Také jsem si pořídil Burgmana ale dědka oproti tvému 2000 r. v. takže ten první model. Když jsem si řekl že už bych si mohl sehnat něco silnějšího, když nepočítám Pionýra tak moje první mašina není nic jiného než stará, dobrá Jawa 250/353 kterou stále mám a velice rád se na ní ještě projedu.
Dal jsem si limit 30 tis. Kč. No popravdě za tyhle peníze se toho moc sehnat nedá, chtěl jsem choppera nebo cestovního naháče ale za tyhle peníze to byly vraky a reinkarnace do provozuschopného a líbivého stavu by vyšlo na třeba i dvojnásobek původního limitu a když už se objevil nějaký fajn stroj tak byl odemně moc daleko. A tak mě napadl velkoobjemový skútr, nojo ale jaký, je jich taky mraky, po chvilku přemýšlení mě asi něco osvítilo a říkal si, že se mi vždycky líbil Burgman. Tak 650 model Executive , dvouválec s opravdu kultivovaným a příjemným projevem. Byl jsem se na jeden podívat, velmi pohodlné svezení a opravdu štědrá výbava, jediná nevýhoda této skvělé mašiny je velikost a už i docela velká hmotnost. Stroj který je určen k polikání kilometrů na dálnici a ne pro levné přiblížení do práce a sem tam kochačky po okreskách mi moc nevyhovoval. Tak že, Burgman 400 jeden mi právě padl do oka byl kousek odemne a za solidní peníze. Ještě podotknu že, na skútru jsem v životě nejezdil když nepočítám zkušební jízdu s tou 650, má první jízda se skútrem vůbec. Tak B400 padl do ruky snad na první dobrou, krásný zátah už od relativně nízkých otáček (skvělé zajetý motor), maximálně pohodlný jak říkáš prostě splašený křeslo, jen na mě by mohly být o fous širší řídítka ale dá se na zvyknout, pod sedlem je také velice prostorný. Už se těším na nějaký delší výlet. Neboj taky mám v pr.. všechny hejtaře, pro mě je to regulérní motorka, kdo nezkusil nepochopí.
Ať to jezdí a přeji mnoho pohodových kilometrů.

Krtek.Sileny
Krtek.Sileny napsal 14.02.18 v 12:38 10b.

Victim
Victim napsal 30.07.17 v 10:48 10b.

Nejužitečnější profil a deník odsud. Jasná 10. Přeji, ať vás dlouho veze a baví.

tomcruise77
tomcruise77 napsal 23.02.17 v 16:53 10b.

S tím youtuberem máš pravdu. Je to borec. Rozebírá i dobrou motorku, jen aby to ukázal. Koupil jsi typickou italskou mašinu. Už jsem měl dvě a to stejný, písek, súl, rez na rámu. A všechno zanedbaný. Vždy jsem koupil levně a poté rozdíl v ceně do toho narval. Věděl jsem tak, co v tom mám. Buráci jsou králové mezi skůtry. Já se na něj poskládal i se 2 metry. Ale už jsem si seděl na kostrči. Po delší jízdě mi brněl zadek. Když jsi menší můžeš si vysunout opěrku dopředu. Máš tak lepší ochranu. Jinak je to mašinka v poho. také jsem si vše dělal sám. Mrkni na můj profil. Nebo do skupiny Burgman. Jo jedna cená rada. Kup si startovací kabely a voz sebou kancelářskou spinku na vyskratování brzdového spínače na páčkách. Může se ti stát, že neodjedeš. Dokud se ti nerozsvítí brzdové světlo, nenastartuješ.

JirkaMetal
JirkaMetal napsal 20.02.17 v 17:12 10b.

Parádní maxík ,přeji pohodu v sedle.

Myschan
Myschan napsal 20.02.17 v 09:31 10b.

Znám a myslím, že budeš spokojen. Sice menší kola, ale pro pohodovou přepravu to stačí. A odvezeš nákup skoro jako v autě

jopr
jopr napsal 19.02.17 v 13:46 10b.

Buď tam máš chybu, nebo ho máš už rok? Každopádně ať ti slouží

Bob13
Bob13 napsal 19.02.17 v 13:21 10b.

Pěkný a spolehlivý stroj pro pohodové cestování. Doufám,ze si ho užiješ a budeš s ním spokojený jako já.

paserack
paserack napsal 19.02.17 v 11:52 9b.

Burgmana znám, měl jsem type-s s chromovanými řidítky. Můžu potrvrdit, že kufr je neskutečný, pohodlí taky. Akorát se spolujezdcem vzadu se hůř drží stabilita při zastavení.(spolujezdec je vysoko, nohy natažené dopředu, malá páka na udržení stability) jo a pozor na ty malé kola. na mokru to klouže mnohem víc, než na motorce a třeba přejetí bílé čáry ti může způsobit flek na gatích a zadní jsem taky rychle sjel. Můj měl docela spotřebu oleje, ale to může být kombinací 1válec+ostřejší styl jízdy. Každopádně sledovat hladinu...
Odplastovat a dostat se k motoru je trochu oříšek. Dost dlouho mi trvalo, než jsem se třeba dostal ke svíčce.
Mezi maxiskůtry je to ověřená volba.Ať dělá radost

vendamik
vendamik napsal 18.02.17 v 20:45 9b.

Hezký, tak ať ti dobře slouží. Určitě budeš spokojenej, já jsem ho měl rok, pak jsem ho vyměnil za moto, ale asi se k němu časem zase vrátím.

jpprima
jpprima napsal 17.02.17 v 21:59 10b.

Moc hezký. Musí to být pohoda i pro spolujezdce.

Trinnlee
Trinnlee napsal 16.02.17 v 19:59 10b.

paradní stroj...mel jsem sice jen chvilku ale rad na nej vzpominam...peknej...at slouzi

HonzaCR250R
HonzaCR250R napsal 16.02.17 v 19:54 10b.

Parádní stroj,v té modré krásné barvě mu to sluší...